Slyšeli jste o golfové masáži? Vyzkoušejte ji společně s 2h vstupem do wellness (vířivka, parní lázeň, sauna, tepidárium) + relax drinkem v Dřevčickém Parku, 25min. z centra Prahy. Ušetřite 44%, zaplatíte 590 Kč.

Golfová masáž + 2h wellness + relax drink v Dřevčickém Parku se slevou 44%. Cena 590 Kč. -44 %

Slyšeli jste o golfové masáži? Vyzkoušejte ji společně s 2h vstupem do wellness (vířivka, parní lázeň, sauna, tepidárium) + relax drinkem v Dřevčickém Parku, 25min. z centra Prahy. Ušetřite 44%, zaplatíte 590 Kč.

Do konce akce zbývá
K aktivaci slevy jsou potřeba
ještě 3 zákazníci
1 050 Kč 590 Kč

V bodech

  • Máte pocit, že jste vyzkoušeli všechny radosti spojené s golfem? Nyní můžete otestovat unikátní golfovou masáž nahřátými golfovými míčky, zaměřenou na nejvíce namáhané partie při golfu. K tomu si užijete 2 hodiny wellness a na závěr popijete relax drink dle vašeho výběru (čaj, káva, pivo). Přitom ušetříte 44% z běžné ceny.
  • Ideální netradiční dárek pro každého golfistu.
  • Příjemné prostředí Dřevčického Parku jen 25 min. z centra Prahy u Staré Boleslavi.
  • Balíček obsahuje: 45 min golfové masáže nahřátými golfovými míčky + 2h vstup do wellness (whirpool-vířivka, finská sauna, parní lázeň, tepidárium) - libovolná kombinace procedur + relax drink dle vlastního výběru (bylinkový čaj, káva, pivo).

Podmínky

  • Sleva je aktivována při dosažení minimálně celkem 10 prodaných voucherů.
  • Čerpání voucheru do 31.12. 2011.
  • Voucher je možné využít po předchozí rezervaci v resortu Dřevčický Parku, jen 25 min. z centra Prahy, Exit 10, R 10, obec Dřevčice č.p. 15,
  • V případě neúspěšné aktivace slevy, jsou již objednané vouchery anulovány. Proto neváhejte a nechte sebe nebo své blízké hýčkat golfovými míčky.

micek_DP logo_DP virivka

Další informace

DŘEVČICKÝ PARK
Wellness centrum, umístěné v areálu Dřevčického Parku, přináší pocit pohody a relaxace do dnešních uspěchaných dnů. Setkávají se zde tisíci lety prověřené procedury, které snoubíme s nejmodernějšími poznatky a přístroji dnešní doby.

Přijďte k nám načerpat ztracenou energii, zapomenout na starosti všedních dnů a unést se do světa pohody, zdraví a harmonie. Oddejte se léčivým dotekům zkušených masérů, vůní přírodních silic, mocné síle vody a blahodárného tepla. Jemný dotek přírodních exotických olejů a kosmetických masáží Vás odnese na prosluněné pláže jižního Pacifiku, který s hrou barev a stínů umocní tento nevšední zážitek.

GOLFOVÁ MASÁŽ
Chcete zažít něco netradičního a zároveň si nechat promasírovat celé tělo? Dopřejte si golfovou masáž, prováděnou pomocí nahřátých golfových míčků a horkého oleje. Tato unikátní masáž přijde vhod nejenom golfistům, ale každému z nás. Masáž kombinuje tradiční thajskou masáž s míčky, kterými masérka dokáže vstoupit houběji do namáhaných problémových partií nejen po hraní golfu, ale i v každodenním životě, jako jsou záda a ramena. Golfová masáž dokonale zregeneruje celé Vaše tělo. Po masáži si vychutnáte šáLek lahodného čaje a na památku si odnesete jeden golfový míček. Pokud si budete přát, dostanete na pamtáku přímo ten míček, kterým byla prováděna Vaše golfová masáž.


Whirpool
Blahodárné účinky teplé vodní a vzduchové masáže na lidské tělo jsou známy a využívány již nejméně dva tisíce let. Hydroterapie podstoupená ve vířivé vaně odstraňuje únavu i bolest. Masáže ve vířivých vanách doporučují lékaři také lidem, kteří podstupují rehabilitaci po poranění pohybového aparátu. Celkově lze říci, že hydroterapie působí blahodárně na zlepšení psychické pohody, proti stresu, nespavosti, bolesti svalů, artritidě, zlepšuje krevní oběh a činnost srdce.

Finská sauna
Saunování patří mezi jedny z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. Kombinace malé uzavřené místnosti a horkého vzduchu s minimální vlhkostí a teplotou 90°C prohřeje do hloubky celé tělo, ze kterého se přes kůži vyplavují škodlivé toxiny.
Při saunování jde o cílené střídání teplotních nárazů horkého vzduchu v kontrastu s ledovou vodní koupelí nebo sprchou. Přiměřeným počtem střídáním cyklů pobytů v potírně a cyklů ochlazení lze individuálně dosáhnout potřebných účinků sauny.

Parní lázeň
Parní lázeň je velmi podobná sauně. Klima je v ní však jiné - mnohem vlhčí a ne tak horké. Tělo se nezahřívá tak prudce jako při saunování a vlhkost vzduchu dosahuje téměř 100 %. Účinek teplé parní lázně se zvyšuje, zejména když je pára obohacena o silice eukalyptu nebo jiných léčivých látek , čímž je zajištěno optimální prostředí pro efektivní léčbu potíží dýchacích cest a celkovou relaxaci.

Tepidárium
Je místnost, kdy teplo sálá z výhřívaných stěn, podlahy a lavic vnitřního prostoru. Teplota vzduchu je kolem 40 °C, při relativní vlhkosti 30%. Tepidárium je určeno pro klienty, kteří hledají uvolnění organismu a pohodový odpočinek. Výhodou pobytu v tepidáriu, který nemusí být časově omezen, je posilování imunitního systému.

Adresa:
Dřevčický Park
Dřevčice č.p. 15
PSČ: 250 01
Okres: Praha - východ

další informace:
www.drevcickypark.com


Sdílet stránku

Dnešní akce

2 100 Kč 1 400 Kč Detail

Green fee na Kaskádě, hra 18 jamek za cenu 12 jamek a ušetřete třetinu ceny!

6 990 Kč 4 750 Kč Detail

Ultralehký golfový vozík Wisbone One Megalight s luxusní slevou 32 %.

1 990 Kč 875 Kč Detail

Doprodej pánských triček vel. S a dámských triček vel. XS za 875 Kč!

690 Kč 475 Kč Detail

1 fee=2 hráči: hrajte i v roce 2024 dva za cenu jednoho na více než 50 hřištích. Jen 475 Kč za 12 kupónů!

725 Kč 550 Kč Detail

Callaway, Wilson, Srixon, TaylorMade - hrané míče za 22 Kč / ks.


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

37 828 231 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU