Golfová lekce 45 min. + fee 18 jamek na Slavkov jen za 850 Kč

Golfová lekce 45min. s profesionálem + green fee 18 jamek Slavkov - Austerlitz. Golfový dvojzážitek v oblíbeném moravském resortu se slevou 57%.
V bodech
- Skvělý golfový dvojzážitek ve Slavkově u Brna. Potrénujte 45min. s golfovým profesionálem Daliborem Směšným a vychutnejte si mistrovskou osmnáctku ve Slavkově u Brna.
- Otestujte pravost přísloví "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti". Vstupte do historie a dopřejte si golfovou bitvu u Slavkova.
- Voucher zahrnuje lekci 45min. se zkušeným trenérem Daliborem Směšným + fee 18 jamek Austerlitz (Slavkov u Brna), kdykoliv pondělí-neděle.
- Lekce a fee nemusí být využity ve stejný den. Uplatnění zakoupeného voucheru probíhá výhradně u trenéra, nikoliv na golfové recepci na hřišti.
- POZOR: 1 osoba může využít max. 2 vouchery.
Podmínky
- Lekce i fee musí být vyčerpány do 30.6. 2014.
- Voucher se uplatňuje výhradně u trenéra, kontakt uveden na voucheru.
- Lekce i hra se musí předem rezervovat.
- 1 osoba smí využít maximálně 2 vouchery.
- Obsah voucheru nelze dělit mezi více osob.
- Vstup na hřiště povolen pouze hráčům s golfovým osvědčením min. HCP 54.
- Akce je limitována a může skončit i před vypršením časového limitu.
Další informace
Mgr. DALIBOR SMĚŠNÝ
Datum narození: 9. 4. 1970
Kategorie Pro: Teaching Pro
Golf Profesionál: od 2004
Dosažené golfové vzdělání: GP
Působnost na hřišti: Golf Čechie, Golf Konopiště, Golf Austerlitz
GOLF AUSTERLITZ
Mistrovské hřiště ve Slavkově bylo projektováno renomovanou rakouskou golfovou architektonickou kanceláří Hanse-Georga Erhardta ze Steyeru, který je jedním z předních evropských golfových architektů. Zavlažované hřiště, je obtížné a zajímavé přírodními překážkami, hlubokými bunkry a uměle vybudovanými vodními plochami.
Součástí hřiště jsou také velmi kvalitní tréninkové plochy a veřejné hřiště par 3 umístěné přímo v zahradě zdejšího zámku, který je spojen s významnou bitvou tří císařů a vítězstvím císaře Napoleona I roku 1805.
Golf Club Austerlitz se nachází v krásné lokalitě jen pár kilometrů od Brna. Golf Club Austerlitz byl založen již v roce 1994, ale kompletní osmnáctijamkové hřiště bylo dokončeno až o 9 let později.
Navštívit mužete také zámek Slavkov u Brna, zámeckou střelnici či sportovní centrum Bonaparte. V blízkosti se nachází i Lázeňský dům Slavkov.
Rekord hřiště:
Marek Nový - 66
Vaše komentáře
Celkem jsme Vám již ušetřili
38 277 075 Kč
Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.
Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.
Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104