Dva turnaje Open Golf Series 2015 + Roční předplatné časopisu Golf + Cesta k perfektnímu švihu = 1599 Kč!

Dva turnaje Open Golf Series 2015 + Roční předplatné časopisu Golf + Cesta k perfektnímu švihu = 1599 Kč! Vánoční dárek je tu -45 %

Najděte cestu k perfektnímu švihu, získejte roční předplatné Časopisu Golf a zahrajte si 2 turnaje Open Golf Series 2015. Nadupaný balík dárků máte se slevou 45%. Vánoční dárek je tu

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 15 zákazníků
2 899 Kč 1 599 Kč

V bodech

 • Pozvedněte vaši hru, dopřejte si turnajový adrenalin a získejte golfový rozhled!
 • Najděte s knihou Jakuba Kučery cestu k perfektnímu švihu, zahrajte si 2 turnaje oblíbené Open Golf Series 2015 a získejte díky časopisu Golf na rok pravidelný měsíční přísun informací z golfového světa.
 • VOUCHER OBSAHUJE: Poukaz na 2 turnaje Open Golf Series 2015 (viz popis níže) dle vašeho výběru + Poukaz na 12 čísel (roční předplatné) časopisu Golf + knihu Cesta k perfetnímu golfovému švihu.
 • Poukaz na turnaje zahrnuje green fee+startovné
 • Ideální golfový dárek pro ty, kteří chtějí chytře zlepšit svou hru, otestovat teoretické poznatky v praxi na 2 turnajích a navíc mít dokonalý přísun golfových novinek po celý rok.

Podmínky

 • Způsob doručení: Česká pošta (platba předem) - 85 Kč, osobní odběr Ostrovského 36a, Praha 5 (možný až po 11.11.) - 0 Kč.
 • POZOR: Po obdržení originálního poukazu na roční předplatné společně s 2 poukazy na turnaje a knihou je nutné zaslat na mail "golf@ccb.cz" číslo originálního dárkového kupónu vydavatelství CCB, adresu pro doručování časopisu a měsíc, kdy má přijít první číslo. AŽ POTÉ BUDE PŘEDPLATNÉ AKTIVOVÁNO.
 • ADRESA VYPLNĚNÁ V TÉTO OBJEDNÁVCE SLOUŽÍ POUZE PRO DORUČENÍ DÁRKOVÝCH KUPONŮ A KNIHY.
 • Pro účast na turnajích ze seriálu "Open Golf Series 2015" obdržíte unikátní kupon s kodem, sami se pak přes server ČGF přihlásíte na kterýkoli turnaj série, a na recepci pak při registraci místo penězi zaplatíte startovné a green fee tímto kuponem (soupis turnajů viz níže).
 • Osobní odběr je možný až po 11.11. 2014

Další informace

OPEN GOLF SERIES 2015

Malacky, Rajec, Haugschlag, Františkovy Lázně, Slapy, Nová Amerika, Ostravice, Šilheřovice, Kravaře, Mnich

sledujte stránky
www.golfinfo.cz/turnaje/open-golf-series


ČASOPIS GOLF

Časopis Golf je exkluzivní měsíčník, vycházející od roku 1993, nyní v nákladu 12 000 kusů. Zaměřuje se na informace o domácím i světovém golfu, reportáže, rozhovory a profily, testy vybavení, informace o novinkách a cestování za golfem.

Spolupracuje s prestižním britským titulem Golf Monthly a je smluvním partnerem české Profesionální golfové asociace.

CESTA K PERFEKTNÍMU ŠVIHU

O autorovi knihy
Jakub Kučera působí už 13 let jako golfový profesionál a zároveň aktivní hráč. Absolvoval kompletní vzdělávání trenérů a dosáhl nejvyššího kvalifikačního stupně GP1. Trenérské zkušenosti získával na několika hřištích v České republice a má mnohaletou praxi ve výuce golfu začátečníků i pokročilých, dospělých i mládeže, včetně malých dětí.

Golfu věnuje veškerý volný čas a již více než dva roky působí i jako odborný spolukomentátor pro Golf Chanell a Sport1. S televizními diváky se zde dělí o zkušenosti a zážitky ze zahraničních turnajů, kde měl možnost osobně poznat řadu hráčů European Tour.

Jeho znalosti a dovednosti golfové techniky a taktiky nejsou založeny pouze na teorii, ale na dlouholetých hráčských zkušenostech získaných na turnajích české i evropské PGA, kde hrál v rámci turnajů EPD a Challenge Tour s mnoha významnými hráči. Absolvoval i výukovou stáž u bývalého hráče EPGA Tour Iana Campbella v Anglii. Navštívil TPI (Titleist Performance Institut) a zkušenosti, které zúročuje při své výuce, sbíral i při trénování s německou profesionální golfovou reprezentací.


Sdílet stránku

Dnešní akce

5 400 Kč 3 300 Kč Detail

Green fee pro dva + buggy na Kaskádě se slevou 39%!

725 Kč 550 Kč Detail

Callaway, Wilson, Srixon, TaylorMade - hrané míče za 22 Kč / ks.

1 100 Kč 795 Kč Detail

Green Fee + oběd v golfovém resortu Telč, od 795 Kč.

6 390 Kč 3 990 Kč Detail

Ezeglide Compact+ 360° - superkompaktní golfový vozík s otáčivým předním kolem jen za 4090 Kč

380 Kč 285 Kč Detail

Oblíbené Golf Pride golfové gripy i s přegripováním v ceně za 285 Kč. Pánské i dámské..


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

37 708 871 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU