Kořenec Golf & Ski Resort! = pouze 700Kč / 18 jamek, pondělí - neděle. Kupte akční green fee a hrajte na 18jamkovém mistrovském hřišti za polovic! Čerpání fee i na jaře 2011.

Kup fee, hraj za polovic. Golf & Ski Resort Kořenec - nyní se slevou 50%. -50 %

Kořenec Golf & Ski Resort! = pouze 700Kč / 18 jamek, pondělí - neděle. Kupte akční green fee a hrajte na 18jamkovém mistrovském hřišti za polovic! Čerpání fee i na jaře 2011.

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 21 zákazníků
1 400 Kč 700 Kč

V bodech

  • Jednoduchá možnost, jak ušetřit 700 Kč na víkendovém green fee. Zahrajte si v Kořenci za polovinu běžné ceny.
  • Voucher na green fee je možné čerpat kterýkoliv den od pondělí do neděle až do konce dubna 2011.
  • Green je možné zakoupit také jako dárek pro své přátele.
  • Pošlete tuto nabídku dál, zvýšíte tím šance na aktivaci slevy.
  • Od 13.9.2010 se na našem webu budete setkávat s pravidelnými akčními nabídkami green fee nebo dalších golfových služeb či produktů.

Podmínky

  • Sleva je aktivována, pokud je dosaženo minimálně celkem 20 prodaných green fee.
  • Počet voucherů na osobu není omezen.
  • Aktivovaná zlevněná green fee je možné využít v golfovém areálu Kořenec v období od 27. 9. 2010 do 30. 4. 2011, po předložení platného voucheru na recepci klubu.
  • Rezervace teetimu probíhá klasickým způsobem jako u bežných green fee.
  • V případě neúspěšné aktivace slevy jsou již zakoupená green fee anulována. Tím pádem není co ztratit, maximálně získat hru v Kořenci za polovic.

Další informace

Golfové hřiště „na Kořenci“ je znamenitou součástí čisté přírody vynikající vhodnou členitostí terénu. Je to místo poskytující nebývalý rozhled na malebnou scenérii Českomoravské vysočiny s čistým ovzduším v panensky nedotčené přírodě bez průmyslové zátěže.Leží na okraji intravilánu obce Kořenec, 10 km od Boskovic, 25 km od Blanska, krajské město Brno je vzdáleno necelou hodinu jízdy (47km), Prostějov asi 25 minut a o něco déle Olomouc.

Klub Sokrates Golf & Country Club byl založen v lednu 1998 a od dubna 1999 je registrovaný v České golfové federaci a v European Golf Association. V současnosti je hotové a znormované 18jamkové hřiště, cvičná louka, putting a chipping green, cvičné bankry a stylová klubovna.

Mistrovské 18jamkové hřiště o celkové rozloze cca 60 ha je citlivě zasazeno do pastevních luk a remízků Drahanské vrchoviny. Jako každý golfový klub a hřiště je i naše o přírodě, na rozdíl od některých jiných bez rušivých civilizačních faktorů.

Poloha, klimatické podmínky a terénní členitost vyžadují širokou škálu golfových úderů při zcela běžné fyzické zdatnosti hráčů. Návštěvníky láká výjimečná poloha nedotčené přírody s panoramatickými výhledy do krajiny, oáza klidu s mimořádně čistým ovzduším, povědomí o Blanensku jako turistické přírodní zóně s hustou sítí cyklostezek, pěších turistických tras, Moravského krasu, historických a kulturních památek v blízkém okolí a v neposlední řadě i přátelská atmosféra, se kterou se setká bez rozdílu začínající hráč, člen klubu, či náhodný host hledající relaxaci.

Podstatnou předností golfového areálu v Kořenci je restaurace ve stylu kanadského srubu, kde na vás čeká místní specialita "Drahanské halušky", domácí koláčky a další pochoutky tradiční moravské kuchyně.

další informace na:
www.korenec-golf.cz


Sdílet stránku

Dnešní akce

380 Kč 285 Kč Detail

Oblíbené Lamkin golfové gripy i s přegripováním v ceně za 285 Kč

9 500 Kč 3 500 Kč Detail

Golfový kurz 8x 80min v Praze se závěrečnou zkouškou jen za 3500 Kč. Plus sleva v golf shopu.

790 Kč 444 Kč Detail

Nejměkčí a nejpříjemnější míčky Wilson Duo Soft+ 12ks jen za 444 Kč.


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

37 415 536 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU