Sportcentrum Třešňovka Zbraslav: hodina na simulátoru + 2x drink = 280 Kč

Sportcentrum Třešňovka Zbraslav: hodina na simulátoru + 2x drink = 280 Kč -30 %

Vyražte v zimě do Sportcentra Třešňovka na Zbraslavi a užijte si hru na moderním golfovém simulátoru Full Swing Golf až pro 4 osoby najednou.

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 38 zákazníků
400 Kč 280 Kč

Další varianty této slevy

385 Kč

VARIANTA 2

Driving a putting + 60 min simulátor + 2xdrink (káva/čaj/minerálka)


V bodech

 • Vyražte v zimě do Sportcentra Třešňovka na Zbraslavi a užijte si hru na moderním golfovém simulátoru Full Swing Golf až pro 4 osoby najednou.
 • V Třešňovce se můžete vyřádit do syta i v rámci jiných sportů a aktivit (fitness centrum, curling, badminton, jump park, squash, stolní tenis, golf, lukostřelba, volejbal, florbal, basketbal, halový fotbal).
 • 1 voucher = 60min. hry na golfovém simulátoru až pro 4 osoby současně + 2x drink.
 • V rámci voucheru si můžete vybrat 2 drinky z následujícího: káva / čaj / minerálka
 • 18 jamek odehrají 4 osoby za cca 1,5 až 2hod. Poukaz platí na 1 hodinu až pro 4 osoby, pokud chcete mít jistotu, že odehrajete celou osmnáctku v kompletním flightu, doporučujeme zakoupit více voucherů.
 • Pro hru na simulátoru není nutný golfový HCP.

Podmínky

 • SIMULÁTOR JE NUTNÉ PŘEDEM REZERVOVAT.
 • Voucher lze využít o víkendech neomezně, ve všední dny od 08:00 - 14:00. Druhou variantu driving a putting je možné garantovat pouze ve všední dny 08:00 - 14:00.
 • Expirace voucheru: 31.3.2018.
 • Voucher lze využít v Sportcentru Třešňovka, Sportcentrum Třešňovka, roh ulic Žabovřeská x Pod Třešňovkou 156 00 Praha 5.
 • Prodloužení expirace voucheru není možné, doporučujeme včasnou rezervaci.

Centrum Třešňovka Centrum Třešňovka

Další informace

ZIMNÍ OTEVÍRACÍ DOBA (září – červen)

Po – Pá 8.00 – 22.00 hod.
So – Ne 9.00 – 21.00 hod.

Zavírací doba Trampolín je o 60 minut kratší.

Adresa:

roh ulic Žabovřeská x Pod Třešňovkou
156 00 Praha 5 – Zbraslav

GPS Souřadnice:

49.9700164N, 14.3836194E


Sportcentrum Třešňovka

Centrum Třešňovka je volnočasové víceúčelové centrum otevřené v únoru roku 2015. Najdete zde sportovní centrum Třešňovka, součástí areálu je Pizzeria Stella.

Sportovní centrum Třešňovka poskytuje zázemí pro sporty curling, badminton, jump park, squash, stolní tenis, golf, lukostřelba, volejbal, florbal, basketbal, halový fotbal a skupinové lekce. Ve sportovním centru se nachází Fitness centrum, víceúčelová sportovní hala (36x18m) s umělým sportovním povrchem pro kolektivní sporty, kterou lze využívat například jako pět badmintonových kurtů. Dále se v centru nachází čtyři stoly na stolní tenis, dvě profesionální dráhy na curling (v České republice je to jedno ze dvou míst, kde lze curling na profesionální úrovni hrát), tři golfové simulátory zn. Full Swing Golf, dva kurty na plážový volejbal (provozované pouze v letní sezoně), velký sál na skupinové lekce, konferenční místnost a solárium.

Ve sportovním centru můžete navštěvovat pravidelné týdenní aktivity – skupinové lekce typu kruhový trénink, power jóga, zumba, Intervalový trénink. Dále jsou zde pravidelné otevřené lekce v curlingu (září-duben) pro veřejnost. V centru Třešňovka pro Vás připravujeme i pravidelné měsíční akce – badmintonové turnaje v singlech i mixech, turnaje ve stolním tenise a turnaje na golfových simulátorech. V centru Třešňovka nezapomínáme na děti a pořádáme kroužky, oddíly a tábory pro děti v různých sportech a dětské dny…

V současné době jsou k dispozici doprovodné služby – půjčovna sportovního vybavení a doplňkový prodej badmintonového a golfového vybavení. Centrum Třešňovka poskytuje trenérské služby v badmintonu a beachvolejbalu (v letní sezóně) a počítáme, že do budoucna přibudou další služby. Pro rezervace využíváme systém clubspire.

Centrum Třešňovka je místo, kde si jen tak zasportujete, můžete se zúčastnit pravidelného cvičení či turnajů v různých sportech, dobře se najíte a napijete, oslavíte narozeniny či jinou významnou událost nebo zažijete skvělý firemní večírek spojený s hraním curlingu, či jiného sportu.


Sdílet stránku

Dnešní akce

2 100 Kč 1 400 Kč Detail

Green fee na Kaskádě, hra 18 jamek za cenu 12 jamek a ušetřete třetinu ceny!

6 990 Kč 4 750 Kč Detail

Ultralehký golfový vozík Wisbone One Megalight s luxusní slevou 32 %.

1 990 Kč 875 Kč Detail

Doprodej pánských triček vel. S a dámských triček vel. XS za 875 Kč!

690 Kč 475 Kč Detail

1 fee=2 hráči: hrajte i v roce 2024 dva za cenu jednoho na více než 50 hřištích. Jen 475 Kč za 12 kupónů!

725 Kč 550 Kč Detail

Callaway, Wilson, Srixon, TaylorMade - hrané míče za 22 Kč / ks.


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

37 828 231 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU