Queen's Park Golf Club Myštěves - golfový pobyt na zámečku s neomezeným golfem od 1190 Kč - čtyři varianty

Queen's Park Golf Club Myšteves - golfový pobyt na zámečku s neomezeným golfem od 1190 Kč - čtyři varianty -65 %

Bezstarostný golfový relax s ubytováním na zámečku a královským golfem. Queen's Park Golf Club Myšteves zve na neomezený golf a ubytování se snídaní od 1190 Kč

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 51 zákazníků
3 395 Kč 1 190 Kč

Další varianty této slevy

1 490 Kč

1 noc + 2 dny neomezeného golfu (PÁTEK - NEDĚLE)

1 noc se snídaní na zámku + 2denní neomezený golf na královském hřišti ve dnech pátek - neděle. Cena platí pro 1 osobu (golfista) na dvoulůžkovém pokoji obsazeném 2 osobami.

1 690 Kč

2 noci + 3 dny neomezeného golfu (PONDĚLÍ - ČTVRTEK)

2 noci se snídaní na zámku + 3denní neomezený golf na královském hřišti ve dnech pondělí-čtvrtek. Cena platí pro 1 osobu (golfista) na dvoulůžkovém pokoji obsazeném 2 osobami.

1 990 Kč

2 noci + 3 dny neomezeného golfu (PÁTEK - NEDĚLE)

2 noci se snídaní na zámku + 3denní neomezený golf na královském hřišti ve dnech pátek - neděle. Cena platí pro 1 osobu (golfista) na dvoulůžkovém pokoji obsazeném 2 osobami.


V bodech

 • Bydlete a snídejte na zámečku a užívejte golf na 18jamkovém královském golfovém hřišti v Myštěvsi kdykoliv během sezony 2017 - vyberte si ze 4 variant:
 • Varianta základní: 1 noc + 2 dny golfu (pondělí-čtvrtek) = 1190 Kč / os.
 • Varianta č. 2: 1 noc + 2 dny golfu (pátek-neděle) = 1490 Kč / os.
 • Varianta č. 3: 2 noci + 3 dny golfu (pondělí-čtvrtek) = 1690 Kč / os.
 • Varianta č. 4: 2 noci + 3 dny golfu (pátek-neděle) = 1990 Kč / os.
 • DŮLEŽITÉ: Pro čerpání je třeba zakoupit minimálně 2 ks voucheru NEBO doplatit na místě pobyt druhé osoby nehrající golf v ceně 500 Kč / noc / os. - uvedené ceny platí za osobu při obsazení 2lůžkového pokoje 2 osobami.
 • Pozvěte kamarády na královský golf.

Podmínky

 • Uvedené ceny platí pro 1 osobu (golfista) na dvoulůžkovém pokoji obsazeném 2 osobami, tzn. v uvedené ceně je nutné buď objednat minimálně 2 vouchery (pro 2 golfisty), NEBO doplatit na místě pobyt druhé osoby nehrající golf v ceně 500 Kč / noc / os.
 • Zvolte si jednu ze 4 variant akce.
 • Vouchery lze čerpat do 31.10. 2017.
 • Rezervaci pobytu doporučujeme co nejdříve.
 • Vstup na mistrovské 18jamkové hřiště povolen pouze pro hráče s HCP min. 54.
 • Akce může skončit i před časovým limitem.

golf-klub-mysteves golf-mysteves-fairway golf-mysteves-ubytovani

Další informace

QUEEN'S PARK GOLF CLUB MYŠTĚVES

Queen's Park Golf Club Myštěves byl otevřen v roce 2001 zprovozněním později znormovaného veřejného golfového hřiště (modrá devítka). Po dvou letech v roce 2003 byla otevřena první mistrovská devítka (červená), která naplno odstartovala golfový život v Myštěvsi. Druhá mistrovská devítka (černá) byla otevřena v červenci 2010 a její dokončení tak dovršilo vznik velmi kvalitního 18jamkového golfového hřiště.

Hřiště je zasazeno do nádherného anglického parku s rybníkem Mozorníkem a okolních ploch, kterému vévodí neobarokní zámeček, ve kterém je zázemí klubu. Naleznete v něm restauraci, spike bar, golfový obchod, ubytování, golfovou klubovnu, zasedací místnost pro obchodní jednání, stolní tenis, stolní fotbal, kulečník apod.

Naleznete zde vždy příjemnou domácí a zámeckou atmosféru, kde můžete nabírat novou energii, ať už při golfové hře, jízdě na koních, jiných sportovních aktivitách či jen tak při relaxaci.

Přijeďte se nezávazně podívat a přesvědčit se na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme v golfovém areálu v Myštěvsi.


HISTORIE ZÁMECKÉHO AREÁLU
Queen's Park Golf Club Myštěves se nachází v trojúhelníku tvořeném městy Městec Králové, Hradec Králové a Dvůr Králové, tedy městy, která byla ve středověku tzv. věnnými městy českých královen, resp. manželek českých králů. Právě tak i město Nový Bydžov, které se nachází v bezprostředním sousedství Myštěvse, byl věnným městem českých královen.

Proto vznikl název Q.P.G.C., tedy Queen's Park Golf Club Myštěves. Původní zámeček s přilehlým panstvím se konstituoval v 18. století. Toto panství zakoupil v roce 1897 rytíř Gaston Ritter von Mallmann (jeho erb na průčelí zámečku), který provedl kompletní znovuvýstavbu zámečku v neobarokním slohu a založil zde anglický zámecký park. Tento pán, snad z důvodů vysokých nákladů na tuto přestavbu - místní paměť však spíše hovoří o neúměrném holdování karbanu a jiných potěšením tohoto šlechtice - byl nucen celé panství zastavit a posléze přenechat Pozemkové bance v Praze, která jej v roce 1913 jako celek prodala tehdejšímu známemu pražskému lékaři, zakladateli Podolské porodnice, profesoru gynekologie a porodnictví Karlovy university v Praze, prof. MUDr. Václavu Piťhovi a jeho manželce Hermíně. První známky golfové hry v Myštěvsi se datují již v roce 1930. V roce 1950 byl však rodině Piťhů celý majetek znárodněn.

V 50. letech pak komunisté na zámečku nejprve zřídili věznici pro zvláštní osoby. V roce 1976 si nechala pro lepší celospolečenské využití převést celý areál do vlastnictví Československá televize. Vzniklo zde rekreační a školící středisko ČST, kde pak pobývaly a točily veškeré celebrity předlistopadové kultury.

V letech 1991/92 bylo celé panství vráceno rodině Piťhů a vznikl projekt na vybudování sportovně a společensky exkluzivního golfového areálu o 27 jamkách. Oproti jiným golfovým hřištím v Evropě, bude do golfového areálu Q.P.G.C. v Myštěvsi integrálně zahrnut nejen zámecký park, ale zejména i vlastní zámek, disponující špičkovou klubovou, stravovací a ubytovací základnou (evropská golfová turistika). Podstatnou předností je i vysoká kvalita a náročnost budovaného mistrovského 18-ti jamkového hřiště (celková délka cca 6 400 m).

adresa:
Q.P.G.C. Myštěves, č.p. 111, PSČ - 503 15

další informace:
www.golf-mysteves.cz


Sdílet stránku

Dnešní akce

3 600 Kč 2 390 Kč Detail

Callaway Nitro Pro pánské boty za 2390 Kč

675 Kč 490 Kč Detail

Pánské a dámské kšilty, kloubouky a kšiltovky Titleist se slevou 27%.

2 990 Kč 1 990 Kč Detail

Krásné golfové šaty Footjoy s 33% slevou za 1990 Kč.

9 500 Kč 3 500 Kč Detail

Golfový kurz 8x 80min v Praze se závěrečnou zkouškou jen za 3500 Kč. Plus sleva v golf shopu.

3 080 Kč 2 390 Kč Detail

Pánské a dámské komplety s výraznými slevami!


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

36 667 978 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU