NOVÁ AMERIKA - 2 dny, noc se snídaní, green fee celkem na 27 jamek, sleva 48%

NOVÁ AMERIKA - 2 dny, noc se snídaní, green fee celkem na 27 jamek, sleva 48%. Golf po americku. -48 %

Poznejte golf v "Americe" - ubytování se snídaní v pokoji Arizona, Texas, Ohio, či jiném užijte + green fee na 27 RŮZNÝCH jamek. A vezměte s sebou i negolfisty.

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 55 zákazníků
3 100 Kč 1 599 Kč

Další varianty této slevy

2 199 Kč

GOLFISTA + NEGOLFISTA : 2denní golf na Nové Americe: green fee celkem na 27 jamek + ubytování 1 noc se snídaní

Užijte si Novou Ameriku ve dvou. Vyražte s negolfistou na golfový pobyt. 1 voucher = pobyt golfista + negolfista


V bodech

 • 2denní golf na 27jamkovém mistrovském hřišti v Nové Americe u Jaroměře.
 • Využijte přednosti jednoho z mála golfových areálů v ČR - užijte si 27 různých jamek ve dvou dnech v libovolné kombinaci (18+9, 9+18 nebo 27+0 jamek) na Nové Americe.
 • Dostanete k tomu ubytování v Hotelu Nová Amerika (přímo na hřišti) na 1 noc včetně bohaté snídaně.
 • DALŠÍ VARIANTA nabídky: 2 osoby - golfista + negolfista = 2199 Kč - negolfista získá pobyt na jednu noc se snídaní za 600 Kč.
 • Golfový resort Nová Amerika nabízí celkem 3 devítijamková hřiště (Bohemia Garden, Maple Hills, Woodland), přičemž každá devítka vám přinese docela jiný golfový zážitek.
 • Hotel Nová Amerika vás ubytuje v luxusních pokojích, které prošly v roce 2014 rekonstrukcí a kde každý z pokojů nese jméno některého z amerických států. Můžete tak bydlet například v Texasu, Arizoně, Ohiu či dalších.

Podmínky

 • Varianta golfisté - platí 1 voucher pro 1 osobu v ceně 1599 Kč.
 • Varianta golfista + negolfista - platí 1 voucher pro 2 osoby - cena 2199 Kč
 • Ubytování i hru je nutné předem rezervovat, doporučujeme v dostatečném předstihu.
 • Základní voucher (golfista) zahrnuje hru na celkem 27 jamek ve dvou dnech a ubytování na 1 noc se snídaní na Nové Americe.
 • Platnost voucheru do 15.6. 2015
 • Na hřišti mohou hrát pouze hráči s golfovým osvědčením (min. HCP 54).

nova-amerika-pokoj-novy nova-amerika-restaurace nova-amerika-koupelna resort-nova-amerika-golf golf-bohemian-2 jamka-roku-nova-amerika

Další informace

NOVÁ AMERIKA

HOTEL
Hotel Nová Amerika, který je umístěn v malebné krajině krkonošského předhůří, vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou. Stylový hotel vznikl rekonstrukcí statku ze 17.století a jeho celkové zařízení dokonale ladí s atmosférou zdejšího kraje.

Hotel Nová Amerika vám nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích, které jsou vybaveny vlastní koupelnou, televizí se satelitním připojením, telefonem a Wi-Fi připojením po celém hotelu.

Hotel Nová Amerika disponuje 26 vybavenými pokoji s celkovou kapacitou 56 lůžek. Součástí hotelu Nová Amerika je nadčasová restaurace Nová Amerika a konferenční prostory pro každou příležitost.


GOLF
Třebaže každá devítka má svůj osobitý charakter, najdou se společné jmenovatele pro všechny - široké ferveje, takticky umístěné písečné bankry a vodní překážky, mimořádně rychlé, rozložité, avšak dobře čitelné a férové greeny.

Bohemian Garden
Pokud bychom ze tří devítek na Nové Americe označit tu nejjednodušší, byla by to The Bohemien Garden. Panuje-li však větrné počasí, hřiště je výrazně náročnější. Leží totiž na zcela odkryté pláni.
Díky otevřenému prostoru The Bohemian Garden, které se familiérně přezdívá "Bohemka", svým charakterem maličko připomíná větrná pobřežní hřiště typu links, jež se nejčastěji vyskytují ve Velké Británii a Irsku. Pomáhá k tomu i tvarování okolí greenů v podobě charakteristických boulí a kopečků, díky nimž nejsou přihrávky v okolí jamkovišť triviální.

Maple Hills
Maple Hills je středně dlouhé taktické hřiště s několika jezery, kde je častěji třeba dobře rozvážit volbu hole a úderu. Podobně jako na "Bohemce" i zde architekt zvolil poměrně netypickou skladbu jamek 3x par 3, 3x par 4 a 3x par 5.
Šestá jamka Maple Hills, dlouhý pětipar podél lesa s podezděným greenem na protilehlém břehu jezera, byla čtenáři magazínu Golf Digest C&S vyhlášena Jamkou roku 2005.

Woodland
Vlajkovou lodí Nové Ameriky je devítka nazvaná Woodland, která se pyšní hned několika nej na české scéně - nejdelší hřiště (6.734 m), nejdelší jamka (č.7 - 638 m) a největší green (č.7 - cca 2.400 m2).
Woodland je podle ratingu nejtěžším hřištěm v ČR. Zásluhu na tom má nejen mimořádná délka jamek, ale také velká převýšení a náročný profil jamek - v poli hráči téměř nikdy nestojí na rovné ploše. Jednotlivé jamky se obtáčí okolo pruhu lesa, jímž protéká potůček Jordán.RESTAURACE
V hotelu se můžete těšit na výtečnou kuchyni, výběr moravských i zahraničních a spoustu dalších gastronomických zážitků.

další informace:
www.novagolf.cz


Sdílet stránku

Dnešní akce

5 400 Kč 3 300 Kč Detail

Green fee pro dva + buggy na Kaskádě se slevou 39%!

725 Kč 550 Kč Detail

Callaway, Wilson, Srixon, TaylorMade - hrané míče za 22 Kč / ks.

1 100 Kč 795 Kč Detail

Green Fee + oběd v golfovém resortu Telč, od 795 Kč.

6 390 Kč 3 990 Kč Detail

Ezeglide Compact+ 360° - superkompaktní golfový vozík s otáčivým předním kolem jen za 4090 Kč

380 Kč 285 Kč Detail

Oblíbené Golf Pride golfové gripy i s přegripováním v ceně za 285 Kč. Pánské i dámské..


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

37 708 871 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU