GOLFOVÁ AKADEMIE - stolní hra, která skvěle procvičí znalost pravidel či historie golfu a otestuje vaši taktiku

GOLFOVÁ AKADEMIE - stolní hra, která skvěle procvičí znalost pravidel či historie golfu a otestuje vaši taktiku -35 %

Kdo si hraje, nezlobí...nebo také golfová škola hrou, to přináší stolní hra Golfová akademie se slevou 35%. Zábava, ale také výborná možnost otestovat znalosti pravidel či historie golfu

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 16 zákazníků
990 Kč 645 Kč

V bodech

  • Bavte se golfem s přáteli nebo dětmi i mimo golfový green. Pořiďte si pod stromeček stolní hru Golfová akademie se slevou 35% a zlepšujte svuj handicap i v zimě!
  • Hra pro 2-8 hráčů, i pro děti od věku 6 let, 1600 karet.
  • Hra vznikla ve spolupráci s Českou golfovou federací
  • Bližší popis ke hře viz níže nebo si prohlédněte video návod ke hře - zde: www.youtube.com/watch?v=csgKVUPhGjs

Podmínky

  • Doručení: Osobní odběr - Golf Europe, Ostrovského 36a, Praha 5 // Geis po ČR (platba předem) + 90 Kč // Geis po ČR (platba při převzetí) + 140 Kč
  • Osobní odběr i rozesílání od 18.11. 2014

golfova-akademie-stolni-hra golfova-akademie-hra

Další informace

GOLFOVÁ AKADEMIE - stolní hra

Baví Vás golf a venku zrovna prší? Není nic jednoduššího, než si zlepšit handicap na zeleném pažitu naší Golfové akademie. Vyzkoušejte si 1600 otázek z pravidel a golfových reálií na 400 kartách!

Je to první společenská hra opravdových gentlemanů. Převést golf na hrací desku je nesmírně těžké, i proto jsme místo „cvrnkání do míčku“, šli jinou cestou. Kvízová hra v kombinaci s figurkami Vám procvičí nejen zapeklitá pravidla golfu, ale i strategické myšlení. Hra i přes svou zdánlivou vážnost je zábavná a vyhrát může na devítijamkovém hřišti díky správným rozhodnutím i méně golfově znalý.

Unikátní společenská stolní hra, spojující zábavu s moderní formou výuky golfových pravidel, historie a současnosti tohoto sportu. Herním plánem je mapa golfového hřiště, na kterém řešíte stejné situace jako při skutečné hře. Obsahuje 1600 otázek z pravidel a golfových reálií na 400 kartách. Vytvořeno ve spolupráci s Českou golfovou federací.

Představujeme první společenskou hru pro opravdové golfisty. Nesnažíme se neumně napodobit sílu odpalu a trajektorii letu golfového míčku na hrací desce, jako jiné hry s tématem golfu. Myslíme si, že tento sport se na deskovou hru převádí jen velmi obtížně a ztrácí své kouzlo. V případě golfové akademie jsme šli jinou cestou. Golf má bohatou historii a velmi komplikovaná pravidla. Každý příznivec golfu, i ten, co golf sleduje jen v televizi, potřebuje znát jejich základy. Bez jejich znalosti je zážitek z golfu ochuzený. Dále vycházíme z toho, že stejně jako golf jsou v ČR oblíbené i kvízové hry – vzpomeňme třeba hru Česko. Rádi bychom na tento trend odpověděli luxusní originální hrou, která zábavnou kvízovou formou učí a testuje znalost pravidel a historie golfu. Kvízová hra je vylepšená o strategické prvky a simulaci věrného 9 jamkového hřiště. Hra vznikla ve spolupráci s Českou golfovou federací a odkazuje na federací schválená a aktualizovaná pravidla.

Hráči stojí figurkou na odpališti. Hodí kostkou a dle místa dopadu míčku mohou volit otázku z karty. Mají na výběr, jakou náročnost otázky zvolí. Zda náročnější otázku (třeba Eagle), s rizikem, že když odpoví špatně, dostanou trestnou ránu navíc a budou muset pokračovat jednodušší otázkou a mohou tak celkově nasbírat hodně trestných ran. Nebo rovnou zvolí jednodušší otázku, budou méně riskovat, ale do své skore karty zapíší třeba jen průměrný výsledek.

Skvělý dárek pro všechny příznivce golfu – začátečníky i hráče. Všichni na této zábavné hře oceňují, že si vedle golfových pravidel a reálií prověří i schopnost reagovat na nejrůznější herní situace a rozhodnutí svých protihráčů. Vyhrát tedy nemusí jen ten, kdo zná nejlépe pravidla golfu, ale i ten, kdo má více štěstí nebo si zvolí správnou herní strategii.


Sdílet stránku

Dnešní akce

5 400 Kč 3 300 Kč Detail

Green fee pro dva + buggy na Kaskádě se slevou 39%!

725 Kč 550 Kč Detail

Callaway, Wilson, Srixon, TaylorMade - hrané míče za 22 Kč / ks.

1 100 Kč 795 Kč Detail

Green Fee + oběd v golfovém resortu Telč, od 795 Kč.

6 390 Kč 3 990 Kč Detail

Ezeglide Compact+ 360° - superkompaktní golfový vozík s otáčivým předním kolem jen za 4090 Kč

380 Kč 285 Kč Detail

Oblíbené Golf Pride golfové gripy i s přegripováním v ceně za 285 Kč. Pánské i dámské..


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

37 708 871 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU