Balík 3 fee : Ypsilon + Malevil + Liberec-Machnín se slevou 40%!

Balík 3 fee : Ypsilon + Malevil + Liberec-Machnín se slevou 40%! -40 %

Balík 3 feeček na Liberecku. Využijte slevu 40% a zahrajte si Ypsilonku, Malevil a Liberec-Machnín kdykoliv od pondělí do neděle.

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 19 zákazníků
3 290 Kč 1 990 Kč

V bodech

 • Poznejte krásné panorama golfových resortů na Liberecku.
 • Zahrajte si na 3 vyhlášených golfových hřištích, kde každé nabídne naprosto jiný golf se slevou 40% - ušetříte až 1300 Kč!
 • Vyberte si termíny green fee kdykoliv od pondělí do neděle až do 30.6.2015 a rezervujte si hru přes rezervační systém uvedený na voucheru.
 • 1 voucher = 3 fee 18 jamek (Ypsilon, Malevil, Liberec-Machnín).
 • Každý hráč musí mít svůj balíček green fee, jeden balíček nelze dělit mezi více osob.
 • Chcete zajistit k balíčku i ubytování a užít si například prodloužený víkend pod Ještědem? Kontaktujte nás na info@golfoveslevy.cz

Podmínky

 • Vstup na hřiště povolen pouze hráčům s golfovým osvědčením - min. HCP 54
 • POZOR: jednotlivé hry SE NEREZERVUJÍ PŘES RECEPCE HŘIŠŤ, ale v rámci externího rezervačního systému - jednoduchý přístup k rezervacím je uveden na voucheru.
 • Všechna green fee je třeba využít do 30. 6. 2015.
 • Hry lze využít i během víkendů.
 • Na každém hřišti je možné využít 1 fee, tzn. každé fee musí být využito na jiném hřišti.
 • Jednotlivá fee z balíčku nelze rozdělit mezi více hráčů. Každý hráč musí mít svůj balíček fee.
 • Jeden hráč může využít libovolné množství balíčků.

golf-ypsilon-fee-akce golf-malevil-liberec-akce-fee golf-machnin-fee-akce ypsilon-golf-liberec malevil-golf liberec-machnin-golf

Další informace

Ypsilon Golf Resort Liberec

Název klubu YPSILON GOLF RESORT LIBEREC symbolizuje jeho geografickou polohu na rozmezí tří států ČR, Německa a Polska. Při pohledu na mapu vidíme písmeno „Y“.

Historie klubu se datuje od března 2004, kdy byl přijat za řádného člena České golfové federace. Činnost klubu se naplno rozběhla 12. května 2006, kdy byl celý areál golfového resortu zpřístupněn veřejnosti.

Všem příznivcům nabízí nejen hru na profesionálním hřišti, ale také moderní klubovnu, koncipovanou designovým studiem Miro Pistek design Bayreuth. V klubovně najdete restauraci s vyhlášenou kuchyní, úchvatný výhled z teras na hřiště a Pro-Shop nabízející světové značky oblečení, obuvi a golfového vybavení. To vše v malebné nedotčené přírodě.

Golf Club Malevil

Golfové hřiště Královského Golfového Clubu Malevil vzniklo v roce 2001 jako 9ti jamkové hřiště. 18ti jamkovým hřištěm, prvním v Libereckém kraji, se stalo v roce 2003. Hřiště s parem 72 je citlivě zasazeno do krásné přírody Lužických i hor. I proto je hřiště herně obtížnější, jelikož jsou přirozené přírodní překážky. Malevil není jenom golfové hřiště. Kromě golfu jsou na Malevilu 3 restaurace, hotel s celkovou kapacitou 110 lůžek, bowling, koně, lanové centrum, malou zoo pro děti, tenisové kurty, squash, půjčovnu kol a mnoho dalšího nejen pro golfisty.

Pro trénování můžete využít driving range s krytým odpalištěm, putting & chipping green a malou akademie o dvou jamkách. Pro zlepšení hry jsou zde profesionální trenéři.

Golf Club Liberec - Machnín

Golfové hřiště nedaleko centra Liberce se rozkládá na ploše 40 ha, na kterých je v současné době vybudováno 18 normovaných jamek s celkovým parem 68. Nechybí samozřejmě ani 3 jamková akademie, otevřený i krytý driving range pro trénování odpalů a cvičný putting green.
Hřiště, se svými 4.754m (muži), nepatří mezi ty nejdelší, ale je technické a má rozhodně nezapomenutelnou scenérii podještědí. Ten kdo zde hrál alespoň jednou, rozhodně nezapomene.
Pro chvíle zaslouženého odpočinku vybudoval Golf Club Liberec zázemí v podobě roubené klubovny s restaurací a krytou terasou. Dřevěný hrad s kluzačkou, pískovištěm a houpačky jsou zde pro ty nejmenší.
Sdílet stránku

Dnešní akce

5 400 Kč 3 300 Kč Detail

Green fee pro dva + buggy na Kaskádě se slevou 39%!

725 Kč 550 Kč Detail

Callaway, Wilson, Srixon, TaylorMade - hrané míče za 22 Kč / ks.

1 100 Kč 795 Kč Detail

Green Fee + oběd v golfovém resortu Telč, od 795 Kč.

6 390 Kč 3 990 Kč Detail

Ezeglide Compact+ 360° - superkompaktní golfový vozík s otáčivým předním kolem jen za 4090 Kč

380 Kč 285 Kč Detail

Oblíbené Golf Pride golfové gripy i s přegripováním v ceně za 285 Kč. Pánské i dámské..


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

37 708 871 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU