Spa Resort Sanssouci - 3denní golfový pobyt s polopenzí v Karlových Varech + 2 fee na různých hřištích + další hýčkání

Spa Resort Sanssouci - 3denní golfový pobyt s polopenzí v Karlových Varech + 2 fee na různých hřištích + další hýčkání -37 %

Nechte se ubytovat v nejlepším lázeňském hotelu v ČR. Třídenní golfový balíček v Karlových Varech se 2 fee na 18 jamek - výběr z 5 různých golfových areálů v okolí. K tomu luxusní polopenze, 2x svačina do bagu, wellness centrum a další služby

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 57 zákazníků
7 970 Kč 4 990 Kč

V bodech

 • Golf a lázeňský relax, co je víc? Pozvěte partnera/partnerku, přátele, rodiče, kolegu/kolegyni nebo přijeďte sami na prima golfový balíček!
 • Dopřejte si 3denní lázeňský golfový pobyt, zahrajte si každý den na jiném golfovém hřišti a poznejte, jaké to je bydlet v nejlepším lázeňském hotelu v ČR. To vše můžete získat se slevou 37 %.
 • BALÍČEK OBSAHUJE:
 • Komfortní ubytování 2 noci ve Spa Resortu Sanssouci **** v Karlových Varech pro 1 osobu při obsazení pokoje 2 osobami. Příplatek za jednolůžko 700 Kč/pobyt
 • 2x polopenze s bohatou snídaní formou švédských stolů a večeří
 • 2x green fee 18 jamek - výběr z 5 různých golfových areálů v okolí (Golf Resort Cihelny, Golf Club Sokolov, Royal Golf Club Mariánské Lázně, Golf Resort Karlovy Vary Olšová Vrata, Golf Club Kynžvart)
 • 2x golfová svačina
 • welcome drink
 • volný vstup do balneo centra s bazénem
 • internetové připojení (Wi-Fi)
 • 10% sleva na lázeňské a wellness procedury v hotelu

možnost zajištění transferů

 • Doprovod z řad negolfistů si může vybrat ze široké nabídky atraktivních wellness pobytů - více informací v podmínkách akce.

Podmínky

 • Počet voucherů na osobu není omezen.
 • Cena platí pro 1 osobu za 3denní pobyt, při obsazení pokoje dvěma osobami. 1 osoba na jednolůžkovém pokoji = příplatek 700,- Kč na celou dobu pobytu.
 • Nástup na pobyt možný 7 dní v týdnu, dle volných kapacit.
 • Doprovod z řad negolfistů může vybírat ze zlevněných wellness balíčků Spa Resortu Sanssouci http://www.spa-resort-sanssouci.cz/cz/wellness-balicky
 • Vstup na všechna vybraná golfová hřiště pouze s golfovým osvědčením - min. HCP 54.
 • Rezervace hracích časů probíhá přes Spa Resort Sanssouci.

Nabídka platí pro pobyty v termínu do 14. 10. 2017.

 • Doporučená rezervace 2 týdny předem, nejpozději však 7 dní předem.
 • Pobyt není určen pro děti do 15 let.
 • Parkovné 150 Kč / den na parkovišti, 200 Kč / den v podzemních garážích
 • Možnost prodloužení pobytu za výhodnou cenu - sleva 25%.

hotel-sanssouci-restaurant spa-sanssouci-bazen hotel-spa-resort-sanssouci-pokoje spa-sanssouci-resort-atrium sanssouci-restaurace sanssouci-recepce sanssouci-bazenek

Další informace

SPA RESORT SANSSOUCI **** KARLOVY VARY

Trojnásobný vítěz prestižního mezinárodního ocenění World Travel Awards v kategorii „Nejlepší lázeňský hotel v České republice“ (WTA 2010, 2011, 2012), lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci, se nachází na okraji lázeňské zóny Karlových Varů. Byl slavnostně otevřen v dubnu 2009 po celkové rekonstrukci, jejíž součástí bylo také vybudování podzemního spojovacího koridoru mezi 2 ubytovacími budovami resortu a balneocentrem s bazénem, čímž poskytuje hostům veškerý možný komfort „pod jednou střechou.

Spa Resort Sanssouci nabízí příjemné prostředí moderního wellness komplexu a je místem, které umí splnit i ty nejnáročnější požadavky svých hostů.

Balneo centrum: 16 metrový bazén s vodními atrakcemi, sauna a parní lázeň, vířivka, Kneippův chodník.
Další služby: Možnost objednání výletů, Nordic Walking, zapůjčení horského kola, kadeřnictví, manikúra a pedikúra, kosmetika.

GOLF
Historie golfu v Karlových Varech sahá k roku 1904, kdy zde vzniklo vůbec první golfové hřiště v ČR. Další golfové hřiště nenechalo na sebe dlouho čekat a už rok poté vzniklo v nedalekých Mariánských Lázních. Obě tato hřiště byla devítijamková a až v roce 1929 se mariánskolázeňské hřiště rozrostlo o dalších 9 jamek. Tradice golfu se na Karlovarsku drží dodnes, to potvrzuje i poměrně velký počet hřišť (sedm 18-ti jamkových a tři 9-ti jamková).

KARLOVY VARY
Karlovy Vary jsou největším a nejvýznamnějším lázeňským městem České republiky. Historie města sahá až do 14. století. Proto mimo tradičních termálních pramenů je město plné historických památek a dalších zajímavých míst, které stojí za to vidět. Lázeňské kolonády a rušné ulice města lemují zalesněné kopce, kde naleznete spousty pěších stezek. Při procházkách lázeňskými lesy můžete navštívit hned několik rozhleden a kochat se krásným výhledem, jak na celé město, které leží v údolí, tak i širokým okolím.
Karlovy Vary představují díky bohatým společenským programům, různým festivalům a řadou mezinárodních konferencí jedno z nejpopulárnějších míst k odpočinku. Svoji popularitu si mimo jiné Karlovy Vary získali Mezinárodním filmovým festivalem, karlovarskou Becherovkou, minerální vodou Mattoni, karlovarskými oplatkami a také křišťálem z místní sklárny Moser.

Více informací:

Hotel:
www.spa-resort-sanssouci.cz

Golfová hřiště:
18 jamek
Cihelny - www.golfresortcihelny.cz
Sokolov - www.golf-sokolov.cz
Lázně Kynžvart - www.golfkynzvart.cz
Mariánské Lázně - www.golfml.cz
Karlovy Vary - www.golfresort.cz


Sdílet stránku

Dnešní akce

3 600 Kč 2 390 Kč Detail

Callaway Nitro Pro pánské boty za 2390 Kč

675 Kč 490 Kč Detail

Pánské a dámské kšilty, kloubouky a kšiltovky Titleist se slevou 27%.

2 990 Kč 1 990 Kč Detail

Krásné golfové šaty Footjoy s 33% slevou za 1990 Kč.

9 500 Kč 3 500 Kč Detail

Golfový kurz 8x 80min v Praze se závěrečnou zkouškou jen za 3500 Kč. Plus sleva v golf shopu.

3 080 Kč 2 390 Kč Detail

Pánské a dámské komplety s výraznými slevami!


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

36 667 978 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU