Lázeňské golfové léto: Cihelny, Františkovy Lázně, Lázně Kynžvart - 3x 18 jamek jse slevou 44%!

Lázeňské golfové léto: Cihelny, Františkovy Lázně, Lázně Kynžvart - 3x 18 jamek jse slevou 44%! -44 %

Pokořte 3 pýchy golfového západu - Cihelny, Františkovy Lázně, Lázně Kynžvart - 3x 18 jamek, kdykoliv do konce září, to je léto jak se patří!

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 48 zákazníků
4 590 Kč 2 590 Kč

V bodech

 • Poznejte jedny z nejprestižnějších golfových hřišť u nás. Vyražte za golfem do západních Čech, Mekky českého golfu a užijte si 3 green fee 18 jamek na 3 různých hřištích: Astoria Golf Club Cihelny - Golf Resort Františkovy Lázně - Golf Club Lázně Kynžvart
 • Golfový ráj se slevou 44% - ušetříte až 2000 Kč!
 • Vyberte si termíny green fee kdykoliv od pondělí do neděle až do 30.9.2015
 • Luxus pro golfové fajnšmekry. Skvělý dárek pro rodinu, přátele i obchodní partnery.

Podmínky

 • Vstup na hřiště povolen pouze hráčům s golfovým osvědčením - min. HCP 54
 • POZOR: jednotlivé hry SE NEREZERVUJÍ PŘES RECEPCE HŘIŠŤ, ale v rámci externího rezervačního systému - jednoduchý přístup k rezervacím je uveden na voucheru.
 • Všechna green fee je třeba využít do 30. 9. 2015. Platnost nelze prodloužit.
 • Hry lze využít i během víkendů.
 • Na každém hřišti je možné využít 1fee, tzn. každé fee musí být využito na jiném hřišti.
 • Jednotlivá fee nelze rozdělit mezi více hráčů.

Další informace

Astoria Golf Resort - Cihelny

V květnu 2001 bylo v Cihelnách u Karlových Varů po náročné výstavbě slavnostně otevřeno nové 18-ti jamkové golfové hřiště. Projektové plány pro mistrovské hřiště vypracovala světoznámá společnost Gary Player Design Company. Tento významný subjekt světového golfu a golfového designu zde vytvořil tzv. "skotský" typ hřiště, tedy hřiště spíše technického rázu s celkovým PAREM 70.

Součástí areálu je i 18 jamek Honey Course (Pitch&Putt) PAR 44, Putting green a krytý Driving range, který společně se cvičnými bunkery tvoří jeden z nejrozsáhlejších výcvikových areálů v Evropě. Na začátku sezóny 2003 byl, po rekordně krátké době výstavby, otevřen nový klubhouse a hřiště v Cihelnách se mohlo zařadit mezi nejkvalitnější a nejkomplexnější areály v České republice, o čemž svědčí i konání Mistrovství Evropy juniorů v téže sezóně.

Golfové hřiště v Cihelnách se nachází v překrásné přírodě západních Čech a bylo svými tvůrci zasazeno do malebného údolí říčky Teplá v Chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa.

Golf Resort Františkovy Lázně

Jen několik minut jízdy autem od hraničních přechodů Selb - Aš, Schönberg - Vojtanov a Schirnding - Pomezí je Vám k dispozici zcela nové zařízení společnosti Golf Resort Františkovy Lázně s mnoha nabídkami pro perfektní golfový zážitek. Klubový management a všechen personál se postará o to, abyste se v jednom z nejkrásnějších koutů českého lázeňského trojúhelníku cítili vítanými návštěvníky.Golf Club Lázně Kynžvart

Golfový areál leží v překrásném prostředí historického zámeckého parku v anglickém stylu, založeného v letech 1821-1831 kancléřem Metternichem. Resort je citlivě zasazen do historicky i přírodně výjimečného prostředí s kulisou klasicistního zámku. Golfistům je k dispozici 18 jamkový areál navržený slavným golfovým designérem Christophem Städlerem, který využil dispozic zámeckého lesoparku, okolní přírody a kombinací tradičních i moderních prvků se podařilo vytvořit rozmanité a pestré hřiště ve stylu parlandu. Hřiště svým rozložením odpališť uspokojí jak náročné golfové profesionály a amatérské hráče, tak i rekreační golfisty. Kromě samotného hřiště jsou zde k dispozici také driving range, pitch & putting green a krytá odpaliště.


Popis hřiště je převzat z knihy „Klíč k českým golfovým hřištím“ a webových stránek klubů


Sdílet stránku

Dnešní akce

3 600 Kč 2 390 Kč Detail

Callaway Nitro Pro pánské boty za 2390 Kč

675 Kč 490 Kč Detail

Pánské a dámské kšilty, kloubouky a kšiltovky Titleist se slevou 27%.

2 990 Kč 1 990 Kč Detail

Krásné golfové šaty Footjoy s 33% slevou za 1990 Kč.

9 500 Kč 3 500 Kč Detail

Golfový kurz 8x 80min v Praze se závěrečnou zkouškou jen za 3500 Kč. Plus sleva v golf shopu.

3 080 Kč 2 390 Kč Detail

Pánské a dámské komplety s výraznými slevami!


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

36 667 978 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU