Dnešní golfová sleva

Green fee pro dva + buggy na Kaskádě se slevou 39%!

Green fee pro dva + buggy na Kaskádě se slevou 39%! -39 %

Zahrajte si ve dvou v květnu nebo září brněnskou Kaskádu i s buggy a ušetřete až 2200 Kč.

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
5 400 Kč 3 300 Kč Koupit

V bodech

  • Užijte si ve dvou golf s buggy na Kaskádě kdykoliv v květnu nebo září a hrajte se slevou 39%
  • Voucher zahrnuje green fee 18 jamek pro 2 + buggy v Golf Resortu Brno.
  • Kombinovat můžete 3 různé devítky - Dřevěná ("tricky"), Kamenná ("kondiční") nebo Železná ("skórovací")

Podmínky

  • Voucher lze využít kdykoliv pondělí - neděle v měsících květen a září.
  • Vstup na hřiště povolen pouze hráčům s golfovým osvědčením - min. HCP 54
  • Teetime je nutné předem rezervovat a ohlásit využití voucheru na recepci klubu.
  • Voucher nelze dělit na více návštěv

golf-brno-kaskada-fee golf-brno-kaskada-akce-hriste golf-brno-kaskada-akce-fee-green golf-brno-kaskada-panorama golf-brno-kaskada-akce-green-fee

Další informace

GOLF RESORT BRNO - KASKÁDA

Golf resort Kaskáda se nachází 15 kilometrů od centra Brna. V údolí mezi městem Kuřim a obcí Jinačovice se rozkládá 27 jamkové mistrovské hřiště s 6 jamkovou akademií, osvětleným 300 metrů dlouhým driving range s krytými odpališti, službami profesionálních trenérů a půjčovnou golfových holí. Pojmenování areálu Kaskáda je výstižné – hřiště je rozloženo na protilehlých stráních a kaskádovitě se svažuje do širokého podlouhlého údolí s potokem. Při hře na protějším svahu, kde je větší část z celkového počtu jamek, se před vámi otevírá výhled do kraje, na hlavní budovu s recepcí, barem, terasou a restaurací.

HŘIŠTĚ

Hřiště je navržené tak, abyste si vychutnali nejvyšší kvalitu sportovišť i dalších nabízených služeb a samozřejmě také výhled do krajiny. Hráči mají možnost nakombinovat osmnáctku ze tří samostatných devítek (celková délka 9 655 m). Hřiště bylo vybudováno podle projektu britského architekta Jonathana Gaunta. Ctí zásadu přehlednosti na každé jamce, viditelnosti všech překážek a vylučuje neoblíbenou hru „naslepo“.

Charakteristickým prvkem je dokonalé skloubení hracích ploch s okolní přírodou a velké množství uměle vybudovaných jezer (13 jezer s více než 2 hektary vodní plochy). Tři devítky mistrovského hřiště jsou pojmenovány Dřevěná ("tricky"), Kamenná ("kondiční") a Železná ("skórovací"). Kromě nich na Kaskádě můžete využít 6jamkové veřejné hřiště, krytý driving range, 3 putting a 2 chipping greeny.

DŘEVĚNÁ „tricky“ DEVÍTKA

Nenechte se na začátku zmást krátkým čtyřparem. Na první pohled vypadá jako krátká a rovná, je však mírně do kopce a green je hodně členitý. Dvojka až pětka vyžadují na par delší první ránu, ale další jamky jsou už kratší a taky náročnější na přesnost. Lesní zákoutí vás okouzlí, a kdo stihne v průběhu hry vnímat okolní přírodu, bude nadšený. Na poslední jamce už své naděje na dobrý výsledek pohřbilo mnoho hráčů. Druhá rána do greenu mezi dvě jezera totiž prověří vaši herní dovednost i psychiku.


KAMENNÁ „kondiční“ DEVÍTKA

Tato devítka začíná pětiparem do kopce, ve kterém se nejenom rozehrajete, ale taky rozdýcháte. Pro rekreační hráče platí lehké bogey na většině jamek, ale na par je potřeba delší drive. Pro singl hendikepy jsou zde výzvy na birdie i eagle. Šest jamek se hraje kolem lesa, na osmičce a devítce pro změnu kolem vody.


ŽELEZNÁ „skorovací“ DEVÍTKA

Z hlediska hry se považuje za nejlehčí. Nenechte se však zmást tím, že kolem férvejí je méně roughu než na dřevěné devítce. Záludnost je skrytá jinde, greeny jsou totiž nenápadně členité a dají vám zabrat. Železná devítka má nejméně vodních překážek.


Sdílet stránku

Další dnešní akce

725 Kč 550 Kč Detail

Callaway, Wilson, Srixon, TaylorMade - hrané míče za 22 Kč / ks.

1 100 Kč 795 Kč Detail

Green Fee + oběd v golfovém resortu Telč, od 795 Kč.

6 390 Kč 3 990 Kč Detail

Ezeglide Compact+ 360° - superkompaktní golfový vozík s otáčivým předním kolem jen za 4090 Kč

380 Kč 285 Kč Detail

Oblíbené Golf Pride golfové gripy i s přegripováním v ceně za 285 Kč. Pánské i dámské..


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

37 708 871 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU