Adventure Golf Horní Bezděkov: netradiční zábava + tyrolské speciality pro celou rodinu, útrata v hodnotě 800 Kč jen za 499 Kč!

Adventure Golf Horní Bezděkov - poukaz v hodnotě 800 Kč na hru i občerstvení v Tyrolské hospůdce jen za 499 Kč. -38 %

Vyzkoušejte oblíbený Adventure Golf. Skvělá příprava pro golfisty a netradiční zábava pro celou rodinu i s občerstvením jen 30min. z centra Prahy. Za poukaz v hodnotě 800 Kč (cena 499 kč) si celá rodina dosyta užije Adventure golfu i tyrolských specialit!

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 21 zákazníků
800 Kč 499 Kč

V bodech

 • Není to golf, není to minigolf, je to Adventure Golf - dokonalá golfová příprava i zábava pro negolfisty i celé rodiny v jednom, sport ve kterém je mistryní světa Češka.
 • Vyzkoušejte netradiční sportovně-relaxační zážitek v prvním Adventure Golf areálu ČR v Horním Bezděkově, jen 30 min. z centra Prahy.
 • Voucher zahrnuje poukaz v hodnotě 800 Kč, který můžete využít jak na hru Adventure Golfu tak občerstvení v jedinečné Tyrolské hospůdce přímo v areálu Adventure Golf Horní Bezděkov. Minimálně polovina částky musí být však využita na hru!
 • Za poukaz v hodnotě 800 Kč (cena 499 kč) si dosyta zahraje celá rodina nebo parta přátel a ještě k tomu můžete poobědvat výborné tyrolské speciality přímo v areálu! viz níže běžný ceník.
 • Vezměte s sebou i děti - do 100 cm mají vstup na hřiště zdarma.
 • Nabídka je určena pro golfisty i negolfisty bez omezení, není třeba mít jakékoliv golfové či jiné osvědčení.
 • Zažijte malé "golfové dobrodružství" s přáteli, kolegy, babičkou nebo s celou rodinou.

Podmínky

 • Počet voucherů na osobu není omezen.
 • Jeden voucher má hodnotu (kredit na služby) 800 Kč a může jej využít libovolný počet osob.
 • Minimálně polovina hodnoty kreditu (tzn. 400 Kč) musí být využita na hru.
 • Exiprace voucherů - 31.12.2012 (za sněhu není možné hrát).
 • Voucher (kredit) je třeba spotřebovat v rámci 1 návštěvy.
 • Hru je nutné předem rezervovat!
 • běžný ceník najdete zde: http://adventuregolf.cz/ADVENTURE_GOLF/OTEVIRACI_DOBA_a_CENIK.html

adventuregolf-Praha tyrolska-hospudka- u-prahy golf-adventure-golf-horni-bezdekov

Další informace

ADVENTURE GOLF HORNÍ BEZDĚKOV

Adventure Golf Horní Bezděkov je prvním osmnáctijamkovým hřištěm v České republice, které bylo uvedeno do provozu 17. května 2009 za přítomnosti olympijského vítěze Roberta Změlíka a zlatého hokejového reprezentanta Františka Kaberleho.

Adventure Golf se k nám dostal ze Severní Ameriky, kde je oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem a především rodinnou zábavou. Je to v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. Velikost drah je však to jediné, co má Adventure Golf společného s minigolfem.

Způsob hry je totiž zcela odlišný. Klasické překážky známé z minigolfu zde nenajdete, na drahách jsou různé terénní nerovnosti, vyvýšeniny, boule, vodní pasti a písečné bunkry – tedy stejně jako u golfu. A povrch drah? Zapomeňte na klasický šedivý eternit. Adventure Golf se hraje na umělé golfové trávě a hráči během hry smí nebo dokonce musí chodit po drahách.

Hraje se golfovými holemi určenými k puttování nebo minigolfovými kladívky a golfovým míčkem. Takže co je vlastně Adventure Golf? Ani minigolf ani golf, ale něco mezi tím … a hlavně při něm zažijete spoustu legrace a probudí ve vás skrytou soutěživost.

Naší nejlepší profesionální hráčkou Adventure Golfu a zároveň čtyřnásobnou mistryní světa, několikanásobnou vítězkou Turnaje mistrů a vítězkou turnaje China Open 2009 je sedmnáctiletá Olivia Prokopová z Rakovníka, členka Putt-golf clubu JM20.

Rekord hřiště:
Olivia Prokopová - 29 ran (2009)

I vy si můžete nechat zapsat svůj osobní rekord do knihy rekordů.


TYROLSKÁ HOSPŮDKA
Součástí areálu AGHB je nejen hřiště adventure golfu, ale i srub, ve kterém je útulná Tyrolská hospůdka a kavárna. Od pátku do neděle a ve svátky pro vás vaříme pravá tyrolská jídla podle originálních receptů získaných z gasthofu ležícího uprostřed Jižního Tyrolska. A aby byly recepty opravdu originální, dovážíme tyrolské špeky a sýry přímo od výrobce v Tyrolských Alpách.

A aby jídla z naší kuchyně byla opravdu co nejvíce “tyrolská”, absolvovali jsme týdenní školící pobyt přímo v kuchyni výše zmíněného gasthofu.

V naší nabídce najdete polévky s typickými tyrolskými knedlíky, sýrová i špeková prkénka, vídeňský řízek, grestl, špecle, různé druhy knedlíků a samozřejmě i typická sladká jídla jako je císařský trhanec nebo povidlák. Všechna jídla včetně knedlíků, špeclí i povidláků pro Vás připravujeme v naší kuchyni, takže polotovary u nás nehledejte:-)

Nezapomněli jsme ani na moučníky, kde nemůže chybět jablečný štrůdl a jablečné kroužky v županu. Rádi Vám k moučníku nabídneme šlehačku...a nebojte, ve spreji nebude.

A abychom si Vás ještě trošku víc rozmazlili, tak každou sobotu a neděli pro Vás pečeme domácí tvarohové nebo makové buchty a každou neděli domácí škvarkové placky. Když k nám přijedete na oběd, budou pravděpodobně jak buchty tak placky ještě teplé:-)

Takže .... těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám dobrou chuť.

další informace:
www.adventuregolf.cz

foto: Jiří Heller


Sdílet stránku

Dnešní akce

3 600 Kč 2 390 Kč Detail

Callaway Nitro Pro pánské boty za 2390 Kč

675 Kč 490 Kč Detail

Pánské a dámské kšilty, kloubouky a kšiltovky Titleist se slevou 27%.

2 990 Kč 1 990 Kč Detail

Krásné golfové šaty Footjoy s 33% slevou za 1990 Kč.

9 500 Kč 3 500 Kč Detail

Golfový kurz 8x 80min v Praze se závěrečnou zkouškou jen za 3500 Kč. Plus sleva v golf shopu.

3 080 Kč 2 390 Kč Detail

Pánské a dámské komplety s výraznými slevami!


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

36 667 978 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU