GOLFOVÁ AKADEMIE - stolní hra, která skvěle procvičí znalost pravidel či historie golfu a otestuje vaši taktiku

GOLFOVÁ AKADEMIE - stolní hra, která skvěle procvičí znalost pravidel či historie golfu a otestuje vaši taktiku -35 %

Kdo si hraje, nezlobí...nebo také golfová škola hrou, to přináší stolní hra Golfová akademie se slevou 35%. Zábava, ale také výborná možnost otestovat znalosti pravidel či historie golfu

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 16 zákazníků
990 Kč 645 Kč

V bodech

  • Bavte se golfem s přáteli nebo dětmi i mimo golfový green. Pořiďte si pod stromeček stolní hru Golfová akademie se slevou 35% a zlepšujte svuj handicap i v zimě!
  • Hra pro 2-8 hráčů, i pro děti od věku 6 let, 1600 karet.
  • Hra vznikla ve spolupráci s Českou golfovou federací
  • Bližší popis ke hře viz níže nebo si prohlédněte video návod ke hře - zde: www.youtube.com/watch?v=csgKVUPhGjs

Podmínky

  • Doručení: Osobní odběr - Golf Europe, Ostrovského 36a, Praha 5 // Geis po ČR (platba předem) + 90 Kč // Geis po ČR (platba při převzetí) + 140 Kč
  • Osobní odběr i rozesílání od 18.11. 2014

golfova-akademie-stolni-hra golfova-akademie-hra

Další informace

GOLFOVÁ AKADEMIE - stolní hra

Baví Vás golf a venku zrovna prší? Není nic jednoduššího, než si zlepšit handicap na zeleném pažitu naší Golfové akademie. Vyzkoušejte si 1600 otázek z pravidel a golfových reálií na 400 kartách!

Je to první společenská hra opravdových gentlemanů. Převést golf na hrací desku je nesmírně těžké, i proto jsme místo „cvrnkání do míčku“, šli jinou cestou. Kvízová hra v kombinaci s figurkami Vám procvičí nejen zapeklitá pravidla golfu, ale i strategické myšlení. Hra i přes svou zdánlivou vážnost je zábavná a vyhrát může na devítijamkovém hřišti díky správným rozhodnutím i méně golfově znalý.

Unikátní společenská stolní hra, spojující zábavu s moderní formou výuky golfových pravidel, historie a současnosti tohoto sportu. Herním plánem je mapa golfového hřiště, na kterém řešíte stejné situace jako při skutečné hře. Obsahuje 1600 otázek z pravidel a golfových reálií na 400 kartách. Vytvořeno ve spolupráci s Českou golfovou federací.

Představujeme první společenskou hru pro opravdové golfisty. Nesnažíme se neumně napodobit sílu odpalu a trajektorii letu golfového míčku na hrací desce, jako jiné hry s tématem golfu. Myslíme si, že tento sport se na deskovou hru převádí jen velmi obtížně a ztrácí své kouzlo. V případě golfové akademie jsme šli jinou cestou. Golf má bohatou historii a velmi komplikovaná pravidla. Každý příznivec golfu, i ten, co golf sleduje jen v televizi, potřebuje znát jejich základy. Bez jejich znalosti je zážitek z golfu ochuzený. Dále vycházíme z toho, že stejně jako golf jsou v ČR oblíbené i kvízové hry – vzpomeňme třeba hru Česko. Rádi bychom na tento trend odpověděli luxusní originální hrou, která zábavnou kvízovou formou učí a testuje znalost pravidel a historie golfu. Kvízová hra je vylepšená o strategické prvky a simulaci věrného 9 jamkového hřiště. Hra vznikla ve spolupráci s Českou golfovou federací a odkazuje na federací schválená a aktualizovaná pravidla.

Hráči stojí figurkou na odpališti. Hodí kostkou a dle místa dopadu míčku mohou volit otázku z karty. Mají na výběr, jakou náročnost otázky zvolí. Zda náročnější otázku (třeba Eagle), s rizikem, že když odpoví špatně, dostanou trestnou ránu navíc a budou muset pokračovat jednodušší otázkou a mohou tak celkově nasbírat hodně trestných ran. Nebo rovnou zvolí jednodušší otázku, budou méně riskovat, ale do své skore karty zapíší třeba jen průměrný výsledek.

Skvělý dárek pro všechny příznivce golfu – začátečníky i hráče. Všichni na této zábavné hře oceňují, že si vedle golfových pravidel a reálií prověří i schopnost reagovat na nejrůznější herní situace a rozhodnutí svých protihráčů. Vyhrát tedy nemusí jen ten, kdo zná nejlépe pravidla golfu, ale i ten, kdo má více štěstí nebo si zvolí správnou herní strategii.


Sdílet stránku

Dnešní akce

920 Kč 595 Kč Detail

Královský golf v Myštěvsi: 18 jamek + oběd i o víkendu za 595 Kč

1 290 Kč 795 Kč Detail

Prémiové míče Callaway Chrome Soft (X) Truvis 12 ks za nepžehlédnutelných 795 Kč

1 000 Kč 445 Kč Detail

Hrané míče 50 ks - AB kvalita mix značek, jen 8,90 Kč/ks. Doplňte golfovou munici!

1 690 Kč 850 Kč Detail

Callaway Reversible "C" pánský pásek, černý / bílý ... 890 Kč

9 500 Kč 3 500 Kč Detail

Bezkonkureční golfový kurz 8x 80min v Praze se závěrečnou zkouškou jen za 3500 Kč - září 2020.

599 Kč 290 Kč Detail

GLOVE IT stylové dámské golfové rukavice, které si zamilujete... za výprodejových 290 Kč


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

34 787 388 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU