Adventure Golf Horní Bezděkov: netradiční zábava + tyrolské speciality pro celou rodinu, útrata v hodnotě 800 Kč jen za 499 Kč!

Adventure Golf Horní Bezděkov - poukaz v hodnotě 800 Kč na hru i občerstvení v Tyrolské hospůdce jen za 499 Kč. -38 %

Vyzkoušejte oblíbený Adventure Golf. Skvělá příprava pro golfisty a netradiční zábava pro celou rodinu i s občerstvením jen 30min. z centra Prahy. Za poukaz v hodnotě 800 Kč (cena 499 kč) si celá rodina dosyta užije Adventure golfu i tyrolských specialit!

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 21 zákazníků
800 Kč 499 Kč

V bodech

 • Není to golf, není to minigolf, je to Adventure Golf - dokonalá golfová příprava i zábava pro negolfisty i celé rodiny v jednom, sport ve kterém je mistryní světa Češka.
 • Vyzkoušejte netradiční sportovně-relaxační zážitek v prvním Adventure Golf areálu ČR v Horním Bezděkově, jen 30 min. z centra Prahy.
 • Voucher zahrnuje poukaz v hodnotě 800 Kč, který můžete využít jak na hru Adventure Golfu tak občerstvení v jedinečné Tyrolské hospůdce přímo v areálu Adventure Golf Horní Bezděkov. Minimálně polovina částky musí být však využita na hru!
 • Za poukaz v hodnotě 800 Kč (cena 499 kč) si dosyta zahraje celá rodina nebo parta přátel a ještě k tomu můžete poobědvat výborné tyrolské speciality přímo v areálu! viz níže běžný ceník.
 • Vezměte s sebou i děti - do 100 cm mají vstup na hřiště zdarma.
 • Nabídka je určena pro golfisty i negolfisty bez omezení, není třeba mít jakékoliv golfové či jiné osvědčení.
 • Zažijte malé "golfové dobrodružství" s přáteli, kolegy, babičkou nebo s celou rodinou.

Podmínky

 • Počet voucherů na osobu není omezen.
 • Jeden voucher má hodnotu (kredit na služby) 800 Kč a může jej využít libovolný počet osob.
 • Minimálně polovina hodnoty kreditu (tzn. 400 Kč) musí být využita na hru.
 • Exiprace voucherů - 31.12.2012 (za sněhu není možné hrát).
 • Voucher (kredit) je třeba spotřebovat v rámci 1 návštěvy.
 • Hru je nutné předem rezervovat!
 • běžný ceník najdete zde: http://adventuregolf.cz/ADVENTURE_GOLF/OTEVIRACI_DOBA_a_CENIK.html

adventuregolf-Praha tyrolska-hospudka- u-prahy golf-adventure-golf-horni-bezdekov

Další informace

ADVENTURE GOLF HORNÍ BEZDĚKOV

Adventure Golf Horní Bezděkov je prvním osmnáctijamkovým hřištěm v České republice, které bylo uvedeno do provozu 17. května 2009 za přítomnosti olympijského vítěze Roberta Změlíka a zlatého hokejového reprezentanta Františka Kaberleho.

Adventure Golf se k nám dostal ze Severní Ameriky, kde je oblíbeným rekreačním i profesionálním sportem a především rodinnou zábavou. Je to v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. Velikost drah je však to jediné, co má Adventure Golf společného s minigolfem.

Způsob hry je totiž zcela odlišný. Klasické překážky známé z minigolfu zde nenajdete, na drahách jsou různé terénní nerovnosti, vyvýšeniny, boule, vodní pasti a písečné bunkry – tedy stejně jako u golfu. A povrch drah? Zapomeňte na klasický šedivý eternit. Adventure Golf se hraje na umělé golfové trávě a hráči během hry smí nebo dokonce musí chodit po drahách.

Hraje se golfovými holemi určenými k puttování nebo minigolfovými kladívky a golfovým míčkem. Takže co je vlastně Adventure Golf? Ani minigolf ani golf, ale něco mezi tím … a hlavně při něm zažijete spoustu legrace a probudí ve vás skrytou soutěživost.

Naší nejlepší profesionální hráčkou Adventure Golfu a zároveň čtyřnásobnou mistryní světa, několikanásobnou vítězkou Turnaje mistrů a vítězkou turnaje China Open 2009 je sedmnáctiletá Olivia Prokopová z Rakovníka, členka Putt-golf clubu JM20.

Rekord hřiště:
Olivia Prokopová - 29 ran (2009)

I vy si můžete nechat zapsat svůj osobní rekord do knihy rekordů.


TYROLSKÁ HOSPŮDKA
Součástí areálu AGHB je nejen hřiště adventure golfu, ale i srub, ve kterém je útulná Tyrolská hospůdka a kavárna. Od pátku do neděle a ve svátky pro vás vaříme pravá tyrolská jídla podle originálních receptů získaných z gasthofu ležícího uprostřed Jižního Tyrolska. A aby byly recepty opravdu originální, dovážíme tyrolské špeky a sýry přímo od výrobce v Tyrolských Alpách.

A aby jídla z naší kuchyně byla opravdu co nejvíce “tyrolská”, absolvovali jsme týdenní školící pobyt přímo v kuchyni výše zmíněného gasthofu.

V naší nabídce najdete polévky s typickými tyrolskými knedlíky, sýrová i špeková prkénka, vídeňský řízek, grestl, špecle, různé druhy knedlíků a samozřejmě i typická sladká jídla jako je císařský trhanec nebo povidlák. Všechna jídla včetně knedlíků, špeclí i povidláků pro Vás připravujeme v naší kuchyni, takže polotovary u nás nehledejte:-)

Nezapomněli jsme ani na moučníky, kde nemůže chybět jablečný štrůdl a jablečné kroužky v županu. Rádi Vám k moučníku nabídneme šlehačku...a nebojte, ve spreji nebude.

A abychom si Vás ještě trošku víc rozmazlili, tak každou sobotu a neděli pro Vás pečeme domácí tvarohové nebo makové buchty a každou neděli domácí škvarkové placky. Když k nám přijedete na oběd, budou pravděpodobně jak buchty tak placky ještě teplé:-)

Takže .... těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám dobrou chuť.

další informace:
www.adventuregolf.cz

foto: Jiří Heller


Sdílet stránku

Dnešní akce

7 000 Kč 2 650 Kč Detail

Nepromokavý bag s obří slevou - Wilson Staff Dry Tech II Carry Bag jen za 2650 Kč

450 Kč 250 Kč Detail

Dámský golfový kšilt Callaway Clip ve dvou barvách jen za 250 Kč

690 Kč 399 Kč Detail

1 fee=2 hráči: hrajte i v roce 2020 dva za cenu jednoho na více než 50 hřištích. Jen 399 Kč za 12 kupónů!

3 900 Kč 1 990 Kč Detail

Callaway golfový outfit pro pány: tričko + šortky = 1990 Kč

970 Kč 599 Kč Detail

Knižní novinka Tiger Woods + el. předplatné časopisu Golf = 599 Kč

350 Kč 222 Kč Detail

Nadílka 6 mikulášských golfových míčků jen za 222 Kč!

3 490 Kč 1 890 Kč Detail

Wilson Staff FG Tour Rain Top 1890 Kč nebo vesta 1590 Kč

1 290 Kč 750 Kč Detail

Elegantní Luckster pencil bag s pevnou konstrukcí jen za 750 Kč!


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

33 954 702 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU