TITLEIST premiové míče v jarní akci: 3+1 tucet zdarma a vlastní potisk navrch

TITLEIST premiové míče v jarní akci: 3+1 tucet zdarma a vlastní potisk navrch -30 %

4x 12 prémiových míčů Titleist PRO V1 / PRO V1x / Pro V1x Left Dash / AVX nyní s vlastním potiskem za pěkných 1113 Kč/tucet

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupil 1 zákazník
6 360 Kč 4 450 Kč

V bodech

  • Nalaďte se na sezonu a pořiďte si oblíbené prémiové míče za parádní cenu a navrch s vlastním potiskem.
  • Vyberte si ze 4 modelů: PRO V1 / PRO V1x / Pro V1x Left Dash / AVX a obdržíte 4 tucty s Vaším textovým potiskem za 1113 Kč/tucet.
  • Porovnaní jednotlivých modelů viz obrázek níže.
  • Parametry potisku: míče mohou být jen v bílé barvě, barva potisku: černá nebo červená, font Helvetica bold, max 3 řádky po 17 znacích včetně mezer. *Všechny míče musí mít totožné zadání potisku a být od jednoho modelu, max 1 objednávka tzn. (4 tucty) na osobu.

Podmínky

  • 1 voucher = 4x 12 míčů Titleist dle zvoleného typu
  • Doručení: Zásilkovna ČR platba předem 75 Kč , Zásilkovna SR platba předem 95 Kč / PPL ČR platba předem 90 Kč / PPL SR platba předem 190 Kč. Osobní odběr Ostrovského 36a, Praha 5 zdarma.
  • Dodání: cca 5-6 týdnů
  • V POZNÁMCE OBJEDNÁVKY UVEĎTE, PROSÍM, VYBRANÝ MODEL MÍČŮ + INFORMACE K POTISKU dle informací v popisu akce.
  • Pokud není specifikována barva potisku v poznámce objednávky, počítáme černým potiskem.

Míče s popisky Různé druhy

Další informace

OBSÁHLÝ TEST ROZDÍLŮ MEZI MÍČI

https://www.youtube.com/watch?v=rA-WTZ6Ojd4
(v angličtině)

TITLEIST PRO V1

Nový model legendárních Provéček posouvá hranice znovu o kousek dál. Díky novému jádru a o 17% tenčí obalové vrstvě míče dosáhne balón výrazně nižšího spinu a drop-and-stop efektu při krátké hře. Co to vlastně znamená? Jednoduše - s novým Provéčkem budete hrát ještě dál a mít lepší kontrolu/cit nad míčem při krátké hře.

3-vrstvé golfové míčky přináší vyrovnaný let a vzdálenost díky nižšímu spinu v kombinaci s velmi měkkým pocitem z míčku a maximální kontrolou kolem greenu.

TITLEIST PRO V1x

Stejně jako nová Pro V1, i Pro V1X zase posouvají hranice o kousek dál. Díky novému jádru a o 17% tenčí obalové vrstvě dosáhne balón výrazně nižšího spinu a drop-and-stop efektu při krátké hře.

4-vrstvé míče Pro V1X poskytnou maximální výkon od týčka až po green díky vysoké trajektorii a pořad dostatečně měkkému pocitu z míče.

Vyrovnaný let a vzdálenost s vysokou trajektorií míče, přijemný pocit a maximální kontrola kolem green

TITLEIST PRO V1X Left Dash

Speciální model vyvíjený pro specifické potřeby jednotlivých profesionálních hráčů. Vyrábějí se ve velmi omezeném množsví na turnaje PGA. Pro V1X Left Dash je určen pro hráče, kteří hledají při každé ráně nižší spin. Dále má společné charakteristiky Provéček X jako jsou vysoký let a nižší komprese. Dohromady tyto vlastnosti zaručují lepší cit proti Pro V1 a Pro V1X.

TITLEIST AVX

Nejnovější člen rodiny elitních míčů Titleist. Nové golfové míčky Titleist AVX využívají průlomovou jádrovou aerodynamickou technologii. Míče vhodné pro hráče upřednostňující vzdálenost a extrémně měkký pocit.


Sdílet stránku

Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

35 730 168 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU