10 gripů Black Widow Maker + 10 x výměna gripu + teečka jako bonus

10 gripů Black Widow Maker + 10 x výměna gripu + teečka jako bonus -50 %

Získejte 10 stylových gripů Black Widow včetně přegripování a pytlík týček jako dárek jen za 1990 Kč. S novými gripy se stávají nové i Vaše hole.

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupili 3 zákazníci
3 978 Kč 1 990 Kč

V bodech

 • Chcete podpořit kvalitu vaší hry i jiným způsobem než tréninkem? Vyměňte si gripy na golfových holích a získáte větší jistotu. Staré či nesprávně zvolené gripy mohou negativně ovlivnit váš golfový projev.
 • S novými gripy se stávají nové i vaše hole.
 • Voucher obsahuje: 10 x grip Black Widow Maker WM1 Black/White Standard Ribbed + 10 x Výměna gripu + 1 x sáček plastových teeček lignum (délka 2 a 1/2“)
 • Celková hodnota: 3.978,- Kč, Sleva 50%, Konečná cena: 1.990,- Kč
 • Grip je standardní velikosti – úprava na větší velikost možná jen přidáním pásky pod grip – max + 3 pásky
 • Grip je v provedení ribbed – žebro ve spodní části gripu pomáhá udržet správné držení
 • Správnou tloušťku Vám pomohou určit servismani při předání holí k servisu.

Podmínky

 • Službu lze využít v Golfsmith CZ&SK, Golfcentrum Čechie, Praha 8.
 • Expirace voucheru: 31.5.2016
 • V případě přegripování méně jak 10 holí vám zbylé samostatné gripy samozřejmě přidáme. Nelze si však již následně v budoucnu nárokovat jejich výměnu zdarma.
 • Termín výměny doporučujeme předem rezervovat. Doba zpracování zakázky je závislá na vytíženosti servisu, max. však 3 pracovní dny, minimálně do 24 hodin.
 • Zakoupený voucher lze využít pouze na popsanou slevu, výměna za jiné zboží, servis a služby společnosti Golfsmith CZ&SK není možná
 • Možnost zpětného zaslání vašich holí s novými gripy na adresu - cena dopravy 150 Kč. Dopravu holí k dodavateli služby hradí zájemce.

Další informace

GOLFSMITH CZ&SK - servis holí

Servis holí je jednou z hlavních činností, na kterou se naše společnost specializuje. Rozsahem nabízených služeb, sortimentem gripů a shaftů, kvalitou a rychlostí dodávek jsme na tuzemském trhu největším poskytovatelem v této oblasti. Naše dílna je vybavena kompletní řadou profesionálních nástrojů, na kterých provádíme od základních rutinních úkonů až po ty nejnáročnější. Naši vyškolení specialisté absolovovali profesionální školení 2. nejvyššího stupně "Advanced Clubfitting School" vč. certifikace u f. Golfsmith Europe. Můžeme Vám tak zaručit nejvyšší kvalitu odvedené práce, a také veškeré poradanské služby v oblasti fittingu golfových holí.

Přegripování holí
S novými gripy se stávají nové i Vaše hole, zlepší se Váš pocit ze hry a s tím i hra samotná. Nabízíme nejširší výběr gripů na trhu, kdy si většinu z nich můžete přímo na naší prodejně "osahat", případně konzultovat výběr s naším školeným prodejcem na pro-shopu, clubmakerem, nebo clubfitterem během fittingu.

Další služby servisního centra:
úprava tloušťky gripu
výměna shaftů
úprava délky hole
úprava lie a loft
dovážení hole
Sensicore - úprava shaftů pomocí speciální polymerové vložky, která tlumí až 70% nepříjemných vibrací při úderu.

a další..


Sdílet stránku

Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

34 773 279 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU