Kvalitní na míru postavený golfový set SNAKE EYES pro začátečníky a mírně pokročilé se slevou 34%.

Kvalitní na míru postavený pánský golfový set SNAKE EYES pro začátečníky a mírně pokročilé se slevou 34%. -34 %

Dopřejte si kvalitní golfový set hned na začátek kariéry. Na míru sestavený set Snake Eyes nabízí vysokou kvalitu se slevou 34%. V pravém i levém provedení.

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
12 060 Kč 7 990 Kč

V bodech

  • Odstartujte svojí golfovou kariéru s plnohodnotným vybavením vyšší kvality. Žádný laciný „starťák“, ale hole co opravdu vydrží.
  • Pro začátečníky a mírně pokročilé golfisty.
  • Možnost v rámci nákupu využít zdarma konzultace s odborníkem Golfsmith CZ&SK ohledně parametrů holí – délka, velikost gripu. Následné sestavní holí podle určených parametrů.
  • Skvělý dárek pod stromeček.
  • Set obsahuje: Železa Snake Eyes XLD2 5-SW, Putter Black Zinc, Stand Bag Snake Eyes.
  • Pánský golfový set pro praváky i leváky.

Podmínky

  • Způsob doručení: osobní odběr + konzultace parametrů holí na míru - Praha 8 (Indoor Čechie - Golfsmith) nebo doručení kurýrem GLS po ČR - 95 Kč.
  • Pokud nechcete využít konzultace a pouze si přejete set vyzvednout nebo poslat, je možné zadat specifické parametry holí do poznámky (délka hole, velikost gripu). V případě nezadání konkrétních požadavků obdržíte standardní parametry holí.
  • Hole jsou pánské v právém či levém provedení.

kvalitni-golfovy-putter-snake-eyes golfovy-bag-snake-eyes golfove-hole-snake-eyes-set-zelez

Další informace

Snake Eyes

Snake Eyes je tradiční, renomovaná a velmi populární značka golfového vybavení zejména ve Spojených Státech a to již po několik desítek let. Jedná se o produkty tour kvality, kterou oceňují zejména hráči hledající špičkovou kvalitu a výkon za příznivou cenu všech výkonnostních úrovní.

Současně je oblíbená i u hráčů, kteří vědí, jak důležité je, když jsou hole správně konstruovány přesně na míru, aby co nejlépe vyhovovaly fyzickým a fyziologickým proporcím a typu švihu každého hráče. Tímto se hole Snake Eyes výrazně odlišují od ostatních golfových produktů, jelikož je lze, jako prakticky jediné značkové hole na trhu, objednat i ve formě jednotlivých komponent. Je tak možné je pefektně sladit s jakýmkoliv gripem nebo shaftem na přání zákazníka. Právě proto jsou velmi vyhledávány i clubfittery po celém světě.

Hole Snake Eyes se v posledních několika letech dostávají do podvědomí i tuzemských golfistů jakožto skvělá náhrada za masově prodávané hole "mainstreamových" módních značek, kterých jsou dnes tuzemská hřiště plná. Na rozdíl od těchto značek nabízejí hole Snake Eyes nesrovnatelně vyšší možnosti úpravy na míru, téměř neomezenou možnost volby shaftu nebo gripu, či další přidanou hodnotu obsaženou ve špičkových technologiích typu SST PUREing nebo frequency matching, které u srovnatelných holí konkurenčních značek rozhodně nenajdete.

Obsah konzultace Golfsmith CZ & SK
základní měření postavy, určení délky holí a velikosti gripu, určení délky putteru, výběr gripu na putter značky Karakal nebo Karma, zodpovězení dalších dotazů.


Sdílet stránku

Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

35 742 525 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU