GOLF GROSSHOF: 3denní golfová pohoda v krásné přírodě Broumovska

GOLF GROSSHOF - 3 denní golfová pohoda v Broumově -45 %

Golfová pohoda v Broumově - Golf Grosshoff. 2 noci se snídaní + 2 dny neomezeného golfu v krásném prostředí chraněné krajinné oblasti nedaleko Adršpachu od 2050 Kč.

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 39 zákazníků
3 760 Kč 2 050 Kč

Další varianty této slevy

2 250 Kč

2 noci se snídaní + 2 dny golf kdykoliv v sezoně 2020


V bodech

  • Vyražte za golfovým relaxem a přírodními krásami na nejlepší devítku roku 2019 do chráněné krajinné oblasti Broumovsko mezi Krkonoše a Orlické hory.
  • Golf Grosshof nabízí 2 noci ve zbrusu nových pokojích, snídani a 2 dny neomezeného golfu od 2050 Kč / os.
  • ZÁKLADNÍ VARIANTA: pobyt v termínu do 31.5. 2020 = 2050 Kč / osoba
  • DALŠÍ VARIANTA: pobyt kdykoliv v sezóně 2020 (min. do 31.10.) = 2250 Kč / osoba
  • Ceny platí pro 1 osobu ubytovanou ve dvoulůžkovém pokoji obsazeném 2 osobami - PRO VYUŽITÍ NABÍDKY JE TEDY TŘEBA ZAKOUPIT ALESPOŇ 2 VOUCHERY.
  • Nechte se zlákat kromě golfu také k návštěvě Adršpachu, skalních útvarů Broumovské stěny nebo třeba Broumovského kláštera, nebudete litovat.

Podmínky

  • Ceny 2050 Kč / os. (pobyt do 31.5.) nebo 2250 Kč / os. (pobyt kdykoliv 2020) platí při ubytování 2 osob na dvoulůžkovém pokoji. PRO VYUŽITÍ JE TEDY TŘEBA ZAKOUPIT ALESPOŇ 2 VOUCHERY
  • Expirace voucheru dle výše uvedených variant.
  • Vstup na hřiště povolen pouze s golfovým osvědčením min. HCP 54.
  • Doporučujeme rezervaci v dostatečném předstihu

grosshof-golf-broumov-6 grosshof-golf-broumov-5 grosshof-golf-broumov-4 grosshof-golf-broumov-3 grosshof-golf-broumov-pokoj-2 grosshof-golf-broumov-pokoj-1 grosshof-golf-broumov-2 grosshof-golf-broumov-1

Další informace

GOLF GROSSHOF - BROUMOV

GC Grosshof je nádherná devítka uprostřed broumovské kotliny. Ve výšce 412 m. n. m ocení každý golfista, kvalitně udržované fairwaye, skvělé greeny i úchvatné výhledy. Pohled na město Broumov v čele s benediktinským klášterem ze 14. století, Broumovské stěny, Javoří hory i panorama Jeseníků, Orlických hor a Krkonoš - to jsou devizy každého odpalu i patu, které se hned tak někde nevidí. Hru tady ocení zkušení golfisté i úplní začátečníci.

Grosshof - velký statek

K dobrému golfu patří i příjemné posezení v stylové golfové klubovně. Kvalitní káva je samozřejmostí a něco sladkého v podobě domácích koláčů, buchet i řezů také. Klubovna je vybudována ve starém statku z 19 století a její interiér je v duchu začátku minulého století. Jsou zde i ukázky golfové výbavy z 19. století dovezené z Velké Británie.

Grosshof - hřiště pro všechny

Hřiště přirozeně splývá s okolní krajinou a podtrhuje její horský ráz. Prvních šest jamek bylo otevřeno již v září 2012. V roce 2014 byly dostavěny další tři jamky a celé hřiště bylo znormováno. Naše fairwaye jsou zavlažovány unikátním systémem s distribucí vody ze sto let starého vodního rezervoáru, na jehož střeše je umístěno odpaliště jamky č. 4. a 6. Přes svůj unikátní charakter je hřiště veřejné, tedy přístupné i začátečníkům.

Jedinečnost hřiště dokládá i fakt, že Grosshof byl spolkem Všudehrálů zvolen nejlepším devítijamkovým hřištěm v ČR za rok 2015 v roce 2016 získal 3. místo a v roce 2017 to bylo 2. místo. Přijeďte si pro svůj neopakovatelný zážitek na Grosshof i Vy!

Zakládáme si především na rodinné a přátelské atmosféře. Během své historie získal GC Grosshof 220 členů. Velké tréninkové plochy a zkušený cvičitel vytvářejí ideální prostředí pro golfové začátečníky, perfektně upravené hřiště zase ocení i dlouholetí golfisté.

Ubytování

K dispozici je 6 zcela nových dvoulůžkových pokojů s možností 2 přistýlek s TV, Wi-fi a vlastní koupelnou. Pokoje byly otevřeny 15.5.2019. Součástí balíčku jsou snídaně formou bufetu.


Poloha

Hřiště leží v Broumovské kotlině asi 75 km od Hradce Králové, přesně mezi Krkonoši a Orlickými horami, jen 35 km od polského města Kłodzko.

Okolí hřiště není narušeno žádnou zástavbou, je obklopeno kopci a úchvatnou – státem chráněnou – krajinou. Při pěkném počasí se kromě svých odpalů můžete kochat i výhledem na Sněžku.

Adresa:
Golf Grosshof
Kladská 27
Velká ves - Broumov
55001


Sdílet stránku

Dnešní akce

3 200 Kč 1 950 Kč Detail

Golf Hodkovičky: 4x 9 jamek se slevou 39%

3 200 Kč 1 590 Kč Detail

Voděodolná elegantní pánská golfová vesta - Wilson Staff FG Tour - nyní za polovic


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

34 854 831 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU