Queen's Park Golf Club Myštěves - golfový pobyt na zámečku s neomezeným golfem od 1490 Kč - 4 varianty

Queen's Park Golf Club Myštěves - golfový pobyt na zámečku s neomezeným golfem od 1490 Kč - čtyři varianty -56 %

Bezstarostný golfový relax s ubytováním na zámečku a královským golfem. Queen's Park Golf Club Myšteves zve na neomezený golf a ubytování se snídaní od 1490 Kč

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 34 zákazníků
3 400 Kč 1 490 Kč

Další varianty této slevy

1 690 Kč

1 noc + 2 dny neomezeného golfu (PÁTEK - NEDĚLE)

1 noc se snídaní na zámku + 2denní neomezený golf na královském hřišti ve dnech pátek - neděle. Cena platí pro 1 osobu (golfista) na dvoulůžkovém pokoji obsazeném 2 osobami.

1 990 Kč

2 noci + 3 dny neomezeného golfu (PONDĚLÍ - ČTVRTEK)

2 noci se snídaní na zámku + 3denní neomezený golf na královském hřišti ve dnech pondělí-čtvrtek. Cena platí pro 1 osobu (golfista) na dvoulůžkovém pokoji obsazeném 2 osobami.

2 190 Kč

2 noci + 3 dny neomezeného golfu (PÁTEK - NEDĚLE)

2 noci se snídaní na zámku + 3denní neomezený golf na královském hřišti ve dnech pátek - neděle. Cena platí pro 1 osobu (golfista) na dvoulůžkovém pokoji obsazeném 2 osobami.


V bodech

 • Bydlete a snídejte na zámečku a užívejte golf na 18jamkovém královském golfovém hřišti v Myštěvsi kdykoliv během sezony 2017 - vyberte si ze 4 variant:
 • Varianta základní: 1 noc + 2 dny golfu (pondělí-čtvrtek) = 1490 Kč / os.
 • Varianta č. 2: 1 noc + 2 dny golfu (pátek-neděle) = 1690 Kč / os.
 • Varianta č. 3: 2 noci + 3 dny golfu (pondělí-čtvrtek) = 1990 Kč / os.
 • Varianta č. 4: 2 noci + 3 dny golfu (pátek-neděle) = 2190 Kč / os.
 • DŮLEŽITÉ: Pro čerpání je třeba zakoupit minimálně 2 ks voucheru NEBO doplatit na místě pobyt druhé osoby nehrající golf v ceně 600 Kč / noc / os. - uvedené ceny platí za osobu při obsazení 2lůžkového pokoje 2 osobami.

Podmínky

 • Uvedené ceny platí pro 1 osobu (golfista) na dvoulůžkovém pokoji obsazeném 2 osobami, tzn. v uvedené ceně je nutné buď objednat minimálně 2 vouchery (pro 2 golfisty), NEBO doplatit na místě pobyt druhé osoby nehrající golf v ceně 600 Kč / noc / os.
 • Zvolte si jednu ze 4 variant akce.
 • Vouchery lze čerpat do 31.10. 2018.
 • Rezervaci pobytu doporučujeme co nejdříve.
 • Vstup na mistrovské 18jamkové hřiště povolen pouze pro hráče s HCP min. 54.
 • Akce může skončit i před časovým limitem.

Hřiště golfový klub Myštěves Ubytování golfový klub Myštěves Golf Club Myštěves

Další informace

QUEEN'S PARK GOLF CLUB MYŠTĚVES

Queen's Park Golf Club Myštěves byl otevřen v roce 2001 zprovozněním později znormovaného veřejného golfového hřiště (modrá devítka). Po dvou letech v roce 2003 byla otevřena první mistrovská devítka (červená), která naplno odstartovala golfový život v Myštěvsi. Druhá mistrovská devítka (černá) byla otevřena v červenci 2010 a její dokončení tak dovršilo vznik velmi kvalitního 18jamkového golfového hřiště.

Hřiště je zasazeno do nádherného anglického parku s rybníkem Mozorníkem a okolních ploch, kterému vévodí neobarokní zámeček, ve kterém je zázemí klubu. Naleznete v něm restauraci, spike bar, golfový obchod, ubytování, golfovou klubovnu, zasedací místnost pro obchodní jednání, stolní tenis, stolní fotbal, kulečník apod.

Naleznete zde vždy příjemnou domácí a zámeckou atmosféru, kde můžete nabírat novou energii, ať už při golfové hře, jízdě na koních, jiných sportovních aktivitách či jen tak při relaxaci.

Přijeďte se nezávazně podívat a přesvědčit se na vlastní oči. Rádi Vás uvítáme v golfovém areálu v Myštěvsi.


HISTORIE ZÁMECKÉHO AREÁLU
Queen's Park Golf Club Myštěves se nachází v trojúhelníku tvořeném městy Městec Králové, Hradec Králové a Dvůr Králové, tedy městy, která byla ve středověku tzv. věnnými městy českých královen, resp. manželek českých králů. Právě tak i město Nový Bydžov, které se nachází v bezprostředním sousedství Myštěvse, byl věnným městem českých královen.

Proto vznikl název Q.P.G.C., tedy Queen's Park Golf Club Myštěves. Původní zámeček s přilehlým panstvím se konstituoval v 18. století. Toto panství zakoupil v roce 1897 rytíř Gaston Ritter von Mallmann (jeho erb na průčelí zámečku), který provedl kompletní znovuvýstavbu zámečku v neobarokním slohu a založil zde anglický zámecký park. Tento pán, snad z důvodů vysokých nákladů na tuto přestavbu - místní paměť však spíše hovoří o neúměrném holdování karbanu a jiných potěšením tohoto šlechtice - byl nucen celé panství zastavit a posléze přenechat Pozemkové bance v Praze, která jej v roce 1913 jako celek prodala tehdejšímu známemu pražskému lékaři, zakladateli Podolské porodnice, profesoru gynekologie a porodnictví Karlovy university v Praze, prof. MUDr. Václavu Piťhovi a jeho manželce Hermíně. První známky golfové hry v Myštěvsi se datují již v roce 1930. V roce 1950 byl však rodině Piťhů celý majetek znárodněn.

V 50. letech pak komunisté na zámečku nejprve zřídili věznici pro zvláštní osoby. V roce 1976 si nechala pro lepší celospolečenské využití převést celý areál do vlastnictví Československá televize. Vzniklo zde rekreační a školící středisko ČST, kde pak pobývaly a točily veškeré celebrity předlistopadové kultury.

V letech 1991/92 bylo celé panství vráceno rodině Piťhů a vznikl projekt na vybudování sportovně a společensky exkluzivního golfového areálu o 27 jamkách. Oproti jiným golfovým hřištím v Evropě, bude do golfového areálu Q.P.G.C. v Myštěvsi integrálně zahrnut nejen zámecký park, ale zejména i vlastní zámek, disponující špičkovou klubovou, stravovací a ubytovací základnou (evropská golfová turistika). Podstatnou předností je i vysoká kvalita a náročnost budovaného mistrovského 18-ti jamkového hřiště (celková délka cca 6 400 m).

adresa:
Q.P.G.C. Myštěves, č.p. 111, PSČ - 503 15

další informace:
www.golf-mysteves.cz


Sdílet stránku

Dnešní akce

920 Kč 595 Kč Detail

Královský golf v Myštěvsi: 18 jamek + oběd i o víkendu za 595 Kč

1 290 Kč 795 Kč Detail

Prémiové míče Callaway Chrome Soft (X) Truvis 12 ks za nepžehlédnutelných 795 Kč

1 000 Kč 445 Kč Detail

Hrané míče 50 ks - AB kvalita mix značek, jen 8,90 Kč/ks. Doplňte golfovou munici!

1 690 Kč 850 Kč Detail

Callaway Reversible "C" pánský pásek, černý / bílý ... 890 Kč

9 500 Kč 3 500 Kč Detail

Bezkonkureční golfový kurz 8x 80min v Praze se závěrečnou zkouškou jen za 3500 Kč - září 2020.

599 Kč 290 Kč Detail

GLOVE IT stylové dámské golfové rukavice, které si zamilujete... za výprodejových 290 Kč


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

34 787 388 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU