Golfový turnaj Nová Amerika 15.6. 2016, objevte Ameriku jen za 555 Kč nebo ještě levněji - viz další varianta

Golfový turnaj - Nová Amerika 15.6. 2016 - objevte Ameriku při golfovém turnaji jen za 555 Kč -54 %

Zabojujte o turnajové vavříny na Nové Americe ve středu 15. 6. 2016 - turnajové fee 18 jamek na oblíbeném hřišti za méně než polovinu ceny fee, NEBO JEŠTĚ LEVNĚJI - DALŠÍ VARIANTA.

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 7 zákazníků
1 200 Kč 555 Kč

Další varianty této slevy

1 000 Kč

2 turnajová fee (minimálně jedno využité na - Nová Amerika 15.6. 2016)

Hrajte turnaje Open Golf Tour ještě levněji - 2 fee turnajová fee s podmínkou minimálně jednoho využitého fee na turnaj Nová Amerika 15.6. 2016


V bodech

  • Zahrajte si golf v oblíbeném golfovém resortu v rámci turnaje ve středu 15.6. 2016 jen za 555 Kč a ušetříte 54% proti běžnému fee, nebo chcete ušetřit ještě více?
  • DALŠÍ VARIANTA: 2 TURNAJOVÁ FEE JEN ZA 1000 KČ - možnost využít na jeden turnaj ve 2 osobách nebo pro 1 osobu na 2 turnaje (jeden musí být Nová Amerika, soupis dalších viz níže)
  • Možnost složení vlastního flightu. Postupný start od 10h.
  • Turnajový adrenalin "v Americe".
  • Počet míst za tuto cenu je limitován, neváhejte.

Podmínky

  • Turnaje se mohou účastnit pouze hráči s golfovým osvědčením HCP 54 a méně.
  • Po zakoupení voucheru je třeba se příhlásit do turnaje přes kontakt uvedený na voucheru - na turnaj v Nové Americe nejdéle do pondělí 13. 6. 2016 do 10h.
  • Akce může skončit i před časovým limitem.
  • DŮLEŽITÉ PRO DALŠÍ VARIANTU (1000 Kč): Soupis dalších turnajů Open Golf Series viz níže - přihlášení vždy nejdéle 48h před startem. Turnaje mají omezenou kapacitu, doporučujeme včasnou rezervaci.

golf-bohemian-2 bohemian-garden-golf novagolf-maple golf-nova-amerika Maple_Hills_jamka_roku Nova Amerika_BG

Další informace

Turnaje Open Golf Series:

Nová Amerika (středa 15. června 2016)
Mnich (středa 29. června 2016)
Ostravice (středa 13. července 2016)
Haugschlag (středa 27. července 2016)
Slapy (středa 10. srpna 2016)
Olomouc (středa 24. srpna 2016)
Šilheřovice (středa 7. září 2016)
Kravaře (středa 21. září 2016)

NOVÁ AMERIKA

"Golfová symfonie o 18 jamkách pro každého golfistu"

Mistrovské 18 jamkové hřiště, které jako první Česku stanovilo laťku nově vznikajícím golfovým resortům nejen u nás, bylo slavnostně otevřeno v roce 2002. Stejně jako, tenkrát i nyní si golfisté nacházejí cestu za krásami a atmosférou tohoto resortu. Už jen samotné názvy zdejších devítek vás spolehlivě zavedou do nového světa – The Bohemian Garden a Maple Hills, dvě věty golfové symfonie se zcela odlišným charakterem, ale v souhře základních tónů celé Nové Ameriky, a to především vyhlášenou kvalitou povrchu greenů, na kterých je použita "Americká klasika" (psineček výběžkatý), modelací fervejí, která zaručuje, že na nich i po intenzivním dešti nestojí kaluže, výsadbou původních druhů stromů a všude dýchající přátelskou atmosférou.
Jednotlivá 9-ti jamková hřiště lze libovolně střídat a poznávat díky tomu všechny "tóny" Nové Ameriky, které i proto "zní" skoro pokaždé jinak a vždy Vás pozitivně naladí.

Bohemian Garden
Pokud bychom ze tří devítek na Nové Americe označit tu nejjednodušší, byla by to The Bohemien Garden. Panuje-li však větrné počasí, hřiště je výrazně náročnější. Leží totiž na zcela odkryté pláni.
Díky otevřenému prostoru The Bohemian Garden, které se familiérně přezdívá "Bohemka", svým charakterem maličko připomíná větrná pobřežní hřiště typu links, jež se nejčastěji vyskytují ve Velké Británii a Irsku. Pomáhá k tomu i tvarování okolí greenů v podobě charakteristických boulí a kopečků, díky nimž nejsou přihrávky v okolí jamkovišť triviální.

Maple Hills
Maple Hills je středně dlouhé taktické hřiště s několika jezery, kde je častěji třeba dobře rozvážit volbu hole a úderu. Podobně jako na "Bohemce" i zde architekt zvolil poměrně netypickou skladbu jamek 3x par 3, 3x par 4 a 3x par 5. Šestá jamka Maple Hills, dlouhý pětipar podél lesa s podezděným greenem na protilehlém břehu jezera, byla čtenáři magazínu Golf Digest C&S vyhlášena Jamkou roku 2005.

Trocha historie ještě před resortem Nová Amerika - jak to vše vlastně začalo?

První záznamy o obci jménem Amerika se datují do doby nedlouho před známou bitvou u Hradce Králové z roku 1866. „Amerika tehdy byla majetkem českého aristokrata, jehož starší ze dvou synů emigroval do Spojených států, a tak aby toho mladšího připoutal k vlasti, rozšířil své jmění o několik panství, která pojmenoval Nová Amerika“, toto se dozvíte od místních pamětníků, kteří tuto infomaci získali od svých předků.
V roce 1930 získal tento majetek český statkář a přeměnil ho na malou farmu pro chov koní, aby vše v 90. letech přešlo do rukou rodiny Friedreichů. Nedlouho poté pak začala rekonstrukce a v podstatě se resort zdokonaluje dodnes.

Úsilí se ovšem vyplatilo a z ošklivého káčátka je dnes krásná labuť, tak bychom alespoň ve stručnosti mohli popsat přeměnu zdevastovaného statku v největší východočeský golfový resort, čítající tři devítky, hotel a restauraci, výborné tréninkové centrum a navazující zázemí, která naláká nejen pravověrné golfisty, ale i ostatní rodinné příslušníky, pro něž golf není jediným způsobem trávení volného času. Ti možná najdou zálibu v doplňkových aktivitách, které resort nabízí nebo vyrazí na výlet po cyklostezce vedoucí okolo resortu či na prohlídku zámků a historických památek, kterých je v blízkém okolí bezpočet


Sdílet stránku

Dnešní akce

3 200 Kč 1 950 Kč Detail

Golf Hodkovičky: 4x 9 jamek se slevou 39%

3 200 Kč 1 590 Kč Detail

Voděodolná elegantní pánská golfová vesta - Wilson Staff FG Tour - nyní za polovic


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

34 854 831 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU