Spa Resort Sanssouci - 3denní golfový pobyt s polopenzí v Karlových Varech + 2 fee na různých hřištích + další hýčkání

Spa Resort Sanssouci - 3denní golfový pobyt s polopenzí v Karlových Varech + 2 fee na různých hřištích, sleva 35 % -35 %

Nechte se ubytovat v nejlepším lázeňském hotelu v ČR. Třídenní golfový balíček v Karlových Varech se 2 fee na 18 jamek - dle dostupnosti výběr z 5 různých golfových areálů v okolí. K tomu luxusní polopenze, 2x svačina do bagu, wellness centrum, parkovné a další služby

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 10 zákazníků
8 120 Kč 5 290 Kč

V bodech

 • Golf a lázeňský relax, co je víc? Pozvěte partnera/partnerku, přátele, rodiče, kolegu/kolegyni nebo přijeďte sami na prima golfový balíček!
 • Dopřejte si 3denní lázeňský golfový pobyt, zahrajte si každý den na jiném golfovém hřišti a poznejte, jaké to je bydlet v nejlepším lázeňském hotelu v ČR. To vše můžete získat se slevou 35%.
 • BALÍČEK OBSAHUJE:

Komfortní ubytování 2 noci ve Spa Resortu Sanssouci **** v Karlových Varech
2x polopenze s bohatou snídaní formou švédských stolů a večeří
2x green fee 18 jamek - výběr z 5 různých golfových areálů v okolí (Astoria Golf Resort Cihelny, Golf Club Sokolov, Royal Golf Club Mariánské Lázně, Golf Resort Karlovy Vary Olšová Vrata, Golf Club Kynžvart)
2x golfová svačina
golfový dárek
welcome drink
volný vstup do balneo centra s bazénem
parkovné
internetové připojení (Wi-Fi)
10% sleva na lázeňské a wellness procedury v hotelu
možnost zajištění transferů

 • Doprovod z řad negolfistů si může vybrat ze široké nabídky atraktivních wellness pobytů - více informací v podmínkách akce.

Podmínky

 • Počet voucherů na osobu není omezen.
 • Cena platí pro 1 osobu za 3denní pobyt, při obsazení pokoje dvěma osobami. 1 osoba na jednolůžkovém pokoji = příplatek 700,- Kč na celou dobu pobytu.
 • Nástup na pobyt možný 7 dní v týdnu, dle volných kapacit.
 • Doprovod z řad negolfistů může vybírat ze zlevněných wellness balíčků Spa Resortu Sanssouci http://www.spa-resort-sanssouci.cz/cz/wellness-balicky
 • Vstup na všechna vybraná golfová hřiště pouze s golfovým osvědčením - min. HCP 54.
 • Rezervace hracích časů probíhá přes Spa Resort Sanssouci.

Nabídka platí pro pobyty v termínu do 14. 10. 2016.

 • Doporučená rezervace 2 týdny předem, nejpozději však 7 dní předem.
 • Pobyt není určen pro děti do 15 let.
 • Možnost prodloužení pobytu za výhodnou cenu (se slevou 25 % z ceny hotelového ubytování)

hotel-sanssouci-restaurant spa-sanssouci-bazen hotel-spa-resort-sanssouci-pokoje spa-sanssouci-resort-atrium sanssouci-restaurace sanssouci-recepce sanssouci-bazenek

Další informace

SPA RESORT SANSSOUCI **** KARLOVY VARY

Trojnásobný vítěz prestižního mezinárodního ocenění World Travel Awards v kategorii „Nejlepší lázeňský hotel v České republice“ (WTA 2010, 2011, 2012), lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci, se nachází na okraji lázeňské zóny Karlových Varů. Byl slavnostně otevřen v dubnu 2009 po celkové rekonstrukci, jejíž součástí bylo také vybudování podzemního spojovacího koridoru mezi 2 ubytovacími budovami resortu a balneocentrem s bazénem, čímž poskytuje hostům veškerý možný komfort „pod jednou střechou.

Spa Resort Sanssouci nabízí příjemné prostředí moderního wellness komplexu a je místem, které umí splnit i ty nejnáročnější požadavky svých hostů.

Balneo centrum: 16 metrový bazén s vodními atrakcemi, sauna a parní lázeň, vířivka, Kneippův chodník.

Další služby: Možnost objednání výletů, Nordic Walking, zapůjčení horského kola, kadeřnictví, manikúra a pedikúra, kosmetika.

GOLF
Historie golfu v Karlových Varech sahá k roku 1904, kdy zde vzniklo vůbec první golfové hřiště v ČR. Další golfové hřiště nenechalo na sebe dlouho čekat a už rok poté vzniklo v nedalekých Mariánských Lázních. Obě tato hřiště byla devítijamková a až v roce 1929 se mariánskolázeňské hřiště rozrostlo o dalších 9 jamek. Tradice golfu se na Karlovarsku drží dodnes, to potvrzuje i poměrně velký počet hřišť (sedm 18-ti jamkových a tři 9-ti jamková).

KARLOVY VARY
Karlovy Vary jsou největším a nejvýznamnějším lázeňským městem České republiky. Historie města sahá až do 14. století. Proto mimo tradičních termálních pramenů je město plné historických památek a dalších zajímavých míst, které stojí za to vidět. Lázeňské kolonády a rušné ulice města lemují zalesněné kopce, kde naleznete spousty pěších stezek. Při procházkách lázeňskými lesy můžete navštívit hned několik rozhleden a kochat se krásným výhledem, jak na celé město, které leží v údolí, tak i širokým okolím.
Karlovy Vary představují díky bohatým společenským programům, různým festivalům a řadou mezinárodních konferencí jedno z nejpopulárnějších míst k odpočinku. Svoji popularitu si mimo jiné Karlovy Vary získali Mezinárodním filmovým festivalem, karlovarskou Becherovkou, minerální vodou Mattoni, karlovarskými oplatkami a také křišťálem z místní sklárny Moser.

Více informací:

Hotel:
www.spa-resort-sanssouci.cz

Golfová hřiště:
18 jamek
Cihelny - www.astoria-golf.com
Sokolov - www.golf-sokolov.cz
Lázně Kynžvart - www.golfkynzvart.cz
Mariánské Lázně - www.golfml.cz
Karlovy Vary - www.golfresort.cz


Sdílet stránku

Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

35 742 525 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU