Fee 18 jamek - výběr Hluboká, Malevil nebo Mladé Buky, kdykoliv od pondělí do neděle až do konce sezony

Fee 18 jamek - výběr Hluboká, Malevil nebo Mladé Buky, kdykoliv od pondělí do neděle až do konce sezony -47 %

Romantický podzimní golf 18 jamek jen za 715 Kč. Hluboká, Malevil, Mladé Buky kdykoliv během týdne i o víkendech do konce sezony. Neváhejte, počet fee je omezen.

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 13 zákazníků
1 350 Kč 715 Kč

V bodech

 • Užijte si golfový podzim na některém ze 3 oblíbených golfových hřišť.
 • Získejte feečko 18 jamek na Hlubokou, Malevil nebo Mladé Buky se slevou až 47% .
 • Využijte hru kdykoliv pondělí-neděle až do konce sezony 2015.
 • Zahrajte si na Malevilu v Lužických horách, v Mladých Bukách v Krkonoších nebo pod hradem na Hluboké. Jen pár posledních fee k dispozici.

Podmínky

 • Voucher zahrnuje 1x green fee 18 jamek pro 1 osobu.
 • Volbu vybraného hřiště uveďte v poznámce objednávky.
 • POZOR DŮLEŽITÉ: po uhrazení obdržíte mailem pouze "provizorní poukaz" který si musíte buď vyměnit za skutečné fee při osobním odběru na Praze 5, Nebo v případě objednávky s doručením vám bude skutečný poukaz na green fee doručen na Vaši adresu. PROVIZORNÍ POUKAZ NELZE UPLATNIT NA HŘIŠTI.
 • Varianty doručení: osobní odběr Praha 5, Ostrovského 36a, Geis doprava s platbou předem (90 Kč), Geis doprava s platbou při převzetí (140 Kč).
 • Hru je nutné využít: Ml. Buky do 30.11.2015, Malevil + Hluboká do 31.12.2015 (pozor hřiště mohou být uzavřena při golfově nepříznivém zimním počasí i dříve).
 • Vstup na 18jamkové hřiště povolen pouze hráčům s golfovým osvědčením, tj. minimálně HCP 54.
 • Hru lze využít kterýkoliv den v týdnu pondělí-neděle. Hru je nutné předem rezervovat.

golf-klub-hluboka-sleva golf-hluboka-hriste-akce golf-resort-hluboka-hriste

Další informace

GOLF HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Golfové hřiště v Hluboké nad Vltavou se rozprostírá v historickém zámeckém parku pod zámkem Hluboká v nádherném přírodním prostředí na ploše 68 ha a zahrnuje 18+9 jamek a velký driving range.

Díky neustálému redesignu hřiště, na Vás čeká velké množství záludných vodních kanálů, vodních jezírek, biotopů a mnoho písečných bunkerů.

18 jamkové hřiště PAR 71, délka 5 900 m bylo otevřeno v roce 2002.

více informací na:
www.golfhluboka.cz

GOLF MALEVIL

Probudit se uprostřed 18jamkového golfového hřiště, obklopen nádhernými hvozdy a typickými kužely lužických kopců, to je sen nejednoho golfisty. Vzít bag a rovnou z pokoje vyrazit na golfové hřiště a relaxovat hrou v nádherné přírodě, co více si může golfové srdce přát. K dispozici je i driving range a putting green. Ke zlepšení vlastní hry můžete využít služeb profesionálního trenéra a cvičitelů mládeže a široké veřejnosti.

Golfové hřiště Královského Golfového Club Malevil vzniklo v roce 2001 jako 9ti jamkové hřiště. 18ti jamkovým hřištěm, prvním v Libereckém kraji, se stalo v roce 2003. Hřiště s parem 72 je citlivě zasazeno do krásné přírody Lužických i hor. I proto je hřiště herně obtížnější, jelikož jsou přirozené přírodní překážky. Malevil není jenom golfové hřiště. Kromě golfu jsou na Malevilu 3 restaurace, hotel s celkovou kapacitou 110 lůžek, bowling, koně, lanové centrum, malou zoo pro děti, tenisové kurty, squash, půjčovnu kol a mnoho dalšího nejen pro golfisty.

více informací na:
www.malevil.cz


GOLF MLADÉ BUKY

Golfové hřiště v Mladých Bukách se může pochlubit jednou z nejkrásnějších vyhlídek v zemi. Jeho areál nabízí bezkonkurenční výhledy na Krkonoše včetně jejich dominant Černé hory a Sněžky a na překrásné Vraní vrchy a Zvičinu. Cílem přestavby celého areálu bylo vybudovat multifunkční Grund Resort Golf&Ski, jehož součástí je 18jamkové hřiště, šestijamkové hřiště se cvičnými chipping a putting greeny a krytý driving range včetně zázemí a osvětlení. Na původní devítku dle návrhu Václava Hrubého (par 34), která prošla dílčími úpravami, navázalo děvět nových jamek vyprojektovaných společností Golfer (par 36). Nová devítka nabízí nejenom mix pestře projektovaných jamek a rozličných herních situací, ale také otvírá ty nejkrásnější výhledy na Sněžku.

více informací na:
www.mladebuky.com


Sdílet stránku

Dnešní akce

3 200 Kč 1 950 Kč Detail

Golf Hodkovičky: 4x 9 jamek se slevou 39%

3 200 Kč 1 590 Kč Detail

Voděodolná elegantní pánská golfová vesta - Wilson Staff FG Tour - nyní za polovic


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

34 854 831 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU