Park Golf Hradec Králové - luxusní golfový pobyt s polopenzí a denním green fee - sleva 35%

Park Golf Hradec Králové - luxusní golfový pobyt s polopenzí a denním green fee - sleva 35% -35 %

Poznejte Park Golf Hradec Králové s luxusním ubytováním - neomezený golf i s polopenzí jen za 1295 Kč / osoba.

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 6 zákazníků
1 995 Kč 1 295 Kč

Další varianty této slevy

1 690 Kč

Golfový pobyt Park Golf Hradec Králové - 1 OSOBA

1x ubytování pro 1 osobu, bohatá snídaně, večeře v zážitkové restauraci s kreditem 150 Kč, denní green fee na novém 9jamkovém hřišti David Carter design v Park Golf Hradec Králové, neomezené využití driving range a ostatních tréninkových ploch včetně míčů zdarma, wifi v celém objektu a parkování před hotelem zdarma


V bodech

  • Už jste hráli v Park Golf Hradec Králové? Poznejte nové 9jamkové hřiště David Carter design a ubytujte se v komfortním pokoji přímo u golfového hřiště.
  • Jen 1295 Kč/osoba
  • Základní voucher obsahuje: 1 noc ubytování pro 1 osobu na dvoulůžkovém pokoji obsazeném 2 osobami, bohatá snídaně, večeře v zážitkové restauraci s kreditem 150 Kč/osoba, denní green na novém 9jamkovém hřišti David Carter design v Park Golf Hradec Králové, neomezené využití driving range a ostatních tréninkových ploch včetně míčů zdarma, wifi v celém objektu a parkování před hotelem zdarma.
  • Další varianta nabídky: 1 golfista samostatně = 1690 Kč.

Podmínky

  • Pobyt je třeba využít do 30.6.2014
  • Základní voucher v ceně 1295 Kč/os. je určen pro 1 osobu (golfista) na dvoulůžkovém pokoji obsazeném 2 osobami, tzn. v této ceně je nutné objednat minimálně 2 vouchery.
  • Cena voucheru pro 1 osobu (golfista) samostatně - 1690 Kč.
  • Pobyt je třeba předem rezervovat.
  • Hru na hřišti mají povolenu pouze hráči s golfovým osvědčením, min HCP 54.

golf-david-carter-hradec-kralove golf-hradec-park-golf golf-hradec-kralove-ubytovani park-golf-hradec-kralove-david-carter hotel-park-golf-hradec-kralove

Další informace

David Carter design - 9jamkové hřiště, par 66

Driving range
Tréninkový prostor v Park Golfu svojí délkou 320 metrů uspokojí i nejnáročnější hráče. Pro zpestření tréninku je na drivingu sestava greenu s jamkami sloužící k tréninku dlouhé i krátké hry. Unikátní záležitostí je RUGBY brána umístěna ve vzdálenosti 175 metrech.

Putting a Chipping
Areál nabízí 4 cvičné greeny. Nejrozsálejší puttovací green je položen vedle terasy a je o rozměrech 35 x 15 metrů. Další tři greeny leží podél drivingu v mírně nakloněné plošině, a tak můžete vyzkoušet i příhru do kopce. Vedle greenů je pro Vás připravena i hra z bunkeru.

Hotel Park Golf

Restaurace:
Vyjímečnost restaurace tkví v nejen úžasném a neodolatelném panoramatickém výhledu do přilehlé přírody a zeleně, ale i v sortimentu nabízených pokrmů připravených našimi skvělými kuchaři pod vedením Šéfkuchaře Petra Lázničky. Naše kuchyně si zakládá na čerstvosti a připravuje pokrmy pouze ze surovin od regionálních menších farmářů a pěstitelů. O Váš dokonalý zážitek z návštěvy v naší restauraci se rád postará usměvavý a příjemný tým servírek a číšníků v čele se Zdeňkem Janečkem.

Terasa:
Za krásných slunečných dnů je hostům k dispozici arkádovitá terasa s výhledem na dominantu golfového hřiště, ostrovní jamku. Terasa je kryta před přímími slunečními paprsky markýzou, tak že i v horkých letních dnech je zde sezení velmi příjemné. Terasa uspokojí až 60 našich hostů.

Kavárna:
Prostor kavárny, která zve hosty k posezení již od 7:00 hodin nabízí kapacitu 25 míst. Svým uzpůsobením je velmi vhodná k pořádání různých školení, jednání a seminářů, kde hosté naleznou soukromí a klid pro své aktivity. Kavárna je kompletně ozvučena , disponuje televizí i s možností projekce. Kavárnu lze využít k pořádání menších svatebních hostin, soukromých párty, ale i jako klidnnou zónu pro ranní kávu při snídani s denním tiskem.


Sdílet stránku

Dnešní akce

4 500 Kč 2 790 Kč Detail

Wilson Staff D7 - DRIVERY, FW, HYBRIDY poslední kusy se slevou 34-40%

790 Kč 495 Kč Detail

Prémiová pánská rukavice FootJoy

1 490 Kč 950 Kč Detail
5 000 Kč 2 990 Kč Detail

Golf Slavkov - turnaj partnerů v rámci Czech PGA Tour 2021 - fee pro 2 hráče za 2990 Kč

9 500 Kč 3 500 Kč Detail

Bezkonkureční golfový kurz 8x 80min v Praze se závěrečnou zkouškou jen za 3500 Kč - tip pro golfové váhače.

920 Kč 550 Kč Detail

GOLF LIBEREC - fee 18 jamek + oběd za parádních 550 kaček


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

35 583 482 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU