GOLF GROSSHOF: 3denní golfová pohoda v krásné přírodě Broumovska

GOLF GROSSHOF: 3denní golfová pohoda v krásné přírodě Broumovska -39 %

Golfová pohoda v Broumově - Golf Grosshoff. 2 noci se snídaní + 2 dny neomezeného golfu v krásném prostředí CHKO Bromouvsko nedaleko Adršpachu za 2300 Kč/os.

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 11 zákazníků
3 760 Kč 2 300 Kč

Další varianty této slevy

4 190 Kč

POBYT GOLFISTA + NEGOLFISTA

2 noci ve dvoulůžkovém pokoji, snídaně + 2 dny neomezeného golfu pro golfistu


V bodech

  • Vyražte za golfovým relaxem a přírodními krásami na nejlepší devítku roku 2019 do chráněné krajinné oblasti Broumovsko mezi Krkonoše a Orlické hory.
  • Golf Grosshof nabízí 2 noci ve zbrusu nových pokojích, snídani a 2 dny neomezeného golfu.
  • ZÁKLADNÍ VARIANTA: golfista = 2300 Kč / osoba na plně obsazeném dvoulůžkovém pokoji (musí být využity 2 vouchery společně).
  • DALŠÍ VARIANTA: golfista + negolfista = 4190 Kč
  • Nechte se zlákat kromě golfu také k návštěvě Adršpachu, skalních útvarů Broumovské stěny nebo třeba Broumovského kláštera, nebudete litovat.

Podmínky

  • Cena základní varianty - 2300 Kč / golfista platí při ubytování 2 osob - golfistů na dvoulůžkovém pokoji. PRO VYUŽITÍ TÉTO VARIANTY JE TEDY TŘEBA ZAKOUPIT A SPOLEČNĚ VYUŽÍT ALESPOŇ 2 VOUCHERY.
  • Expirace voucheru: 31.10.2020
  • Vstup na hřiště povolen pouze s golfovým osvědčením min. HCP 54.
  • Doporučujeme rezervaci v dostatečném předstihu.

grosshof-golf-broumov-6 grosshof-golf-broumov-5 grosshof-golf-broumov-4 grosshof-golf-broumov-3 grosshof-golf-broumov-pokoj-2 grosshof-golf-broumov-pokoj-1 grosshof-golf-broumov-2 grosshof-golf-broumov-1

Další informace

GOLF GROSSHOF - BROUMOV

GC Grosshof je nádherná devítka uprostřed broumovské kotliny. Ve výšce 412 m. n. m ocení každý golfista, kvalitně udržované fairwaye, skvělé greeny i úchvatné výhledy. Pohled na město Broumov v čele s benediktinským klášterem ze 14. století, Broumovské stěny, Javoří hory i panorama Jeseníků, Orlických hor a Krkonoš - to jsou devizy každého odpalu i patu, které se hned tak někde nevidí. Hru tady ocení zkušení golfisté i úplní začátečníci.

Grosshof - velký statek

K dobrému golfu patří i příjemné posezení v stylové golfové klubovně. Kvalitní káva je samozřejmostí a něco sladkého v podobě domácích koláčů, buchet i řezů také. Klubovna je vybudována ve starém statku z 19 století a její interiér je v duchu začátku minulého století. Jsou zde i ukázky golfové výbavy z 19. století dovezené z Velké Británie.

Grosshof - hřiště pro všechny

Hřiště přirozeně splývá s okolní krajinou a podtrhuje její horský ráz. Prvních šest jamek bylo otevřeno již v září 2012. V roce 2014 byly dostavěny další tři jamky a celé hřiště bylo znormováno. Naše fairwaye jsou zavlažovány unikátním systémem s distribucí vody ze sto let starého vodního rezervoáru, na jehož střeše je umístěno odpaliště jamky č. 4. a 6. Přes svůj unikátní charakter je hřiště veřejné, tedy přístupné i začátečníkům.

Jedinečnost hřiště dokládá i fakt, že Grosshof byl spolkem Všudehrálů zvolen nejlepším devítijamkovým hřištěm v ČR za rok 2015 v roce 2016 získal 3. místo a v roce 2017 to bylo 2. místo. Přijeďte si pro svůj neopakovatelný zážitek na Grosshof i Vy!

Zakládáme si především na rodinné a přátelské atmosféře. Během své historie získal GC Grosshof 220 členů. Velké tréninkové plochy a zkušený cvičitel vytvářejí ideální prostředí pro golfové začátečníky, perfektně upravené hřiště zase ocení i dlouholetí golfisté.

Ubytování

K dispozici je 6 zcela nových dvoulůžkových pokojů s možností 2 přistýlek s TV, Wi-fi a vlastní koupelnou. Pokoje byly otevřeny 15.5.2019. Součástí balíčku jsou snídaně formou bufetu.


Poloha

Hřiště leží v Broumovské kotlině asi 75 km od Hradce Králové, přesně mezi Krkonoši a Orlickými horami, jen 35 km od polského města Kłodzko.

Okolí hřiště není narušeno žádnou zástavbou, je obklopeno kopci a úchvatnou – státem chráněnou – krajinou. Při pěkném počasí se kromě svých odpalů můžete kochat i výhledem na Sněžku.

Adresa:
Golf Grosshof
Kladská 27
Velká ves - Broumov
55001


Sdílet stránku

Dnešní akce

4 500 Kč 2 790 Kč Detail

Wilson Staff D7 - DRIVERY, FW, HYBRIDY poslední kusy se slevou 34-40%

790 Kč 495 Kč Detail

Prémiová pánská rukavice FootJoy

1 490 Kč 950 Kč Detail

Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

35 583 482 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU