Lázeňský podzimní dvojboj: Cihelny + Lázně Kynžvart i o víkendech za 2150 Kč

Lázeňský podzimní dvojboj: Cihelny + Lázně Kynžvart i o víkendech za 2150 Kč -28 %

Vychutnejte si podzimní golfový dvojboj v lázeňských golfových resortech. Fee 18 jamek Cihelny + Lázně Kynžvart kdykoliv i o víkendech do konce října 2015 za 2150 Kč.

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
2 990 Kč 2 150 Kč

V bodech

  • Užijte si podzimní golf v lázních. Vyražte za golfem do západních Čech a dopřejte si golfový dvojboj v Astoria Golf Club Cihelny + Golf Clubu Lázně Kynžvart
  • 1 voucher = 1 fee 18 jamek Cihelny + 1 fee 18 jamek Lázně Kynžvart
  • Vyberte si termíny green fee kdykoliv od pondělí do neděle do konce října.
  • Luxus pro golfové fajnšmekry. Skvělý dárek pro rodinu, přátele i obchodní partnery.

Podmínky

  • Vstup na hřiště povolen pouze hráčům s golfovým osvědčením - min. HCP 54
  • POZOR: jednotlivé hry SE NEREZERVUJÍ PŘES RECEPCE HŘIŠŤ, ale v rámci externího rezervačního systému - jednoduchý přístup k rezervacím je uveden na voucheru.
  • Obě green fee je třeba využít do 31. 10. 2015. Platnost nelze prodloužit.
  • Hry lze využít i během víkendů a svátků.
  • Na každém hřišti je možné využít 1fee, tzn. každé fee musí být využito na jiném hřišti.
  • Jednotlivá fee nelze rozdělit mezi více hráčů.

Další informace

Astoria Golf Resort - Cihelny

V květnu 2001 bylo v Cihelnách u Karlových Varů po náročné výstavbě slavnostně otevřeno nové 18-ti jamkové golfové hřiště. Projektové plány pro mistrovské hřiště vypracovala světoznámá společnost Gary Player Design Company. Tento významný subjekt světového golfu a golfového designu zde vytvořil tzv. "skotský" typ hřiště, tedy hřiště spíše technického rázu s celkovým PAREM 70.

Součástí areálu je i 18 jamek Honey Course (Pitch&Putt) PAR 44, Putting green a krytý Driving range, který společně se cvičnými bunkery tvoří jeden z nejrozsáhlejších výcvikových areálů v Evropě. Na začátku sezóny 2003 byl, po rekordně krátké době výstavby, otevřen nový klubhouse a hřiště v Cihelnách se mohlo zařadit mezi nejkvalitnější a nejkomplexnější areály v České republice, o čemž svědčí i konání Mistrovství Evropy juniorů v téže sezóně.

Golfové hřiště v Cihelnách se nachází v překrásné přírodě západních Čech a bylo svými tvůrci zasazeno do malebného údolí říčky Teplá v Chráněné krajinné oblasti Slavkovského lesa.

Golf Club Lázně Kynžvart

Golfový areál leží v překrásném prostředí historického zámeckého parku v anglickém stylu, založeného v letech 1821-1831 kancléřem Metternichem. Resort je citlivě zasazen do historicky i přírodně výjimečného prostředí s kulisou klasicistního zámku. Golfistům je k dispozici 18 jamkový areál navržený slavným golfovým designérem Christophem Städlerem, který využil dispozic zámeckého lesoparku, okolní přírody a kombinací tradičních i moderních prvků se podařilo vytvořit rozmanité a pestré hřiště ve stylu parlandu. Hřiště svým rozložením odpališť uspokojí jak náročné golfové profesionály a amatérské hráče, tak i rekreační golfisty. Kromě samotného hřiště jsou zde k dispozici také driving range, pitch & putting green a krytá odpaliště.


Popis hřiště je převzat z knihy „Klíč k českým golfovým hřištím“ a webových stránek klubů


Sdílet stránku

Dnešní akce

3 200 Kč 1 950 Kč Detail

Golf Hodkovičky: 4x 9 jamek se slevou 39%

3 200 Kč 1 590 Kč Detail

Voděodolná elegantní pánská golfová vesta - Wilson Staff FG Tour - nyní za polovic


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

34 854 831 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU