Golf Alfrédov - green fee 18 jamek s obědem jen za 620 Kč

Golf Alfrédov - green fee 18 jamek s obědem jen za 620 Kč -41 %

Skvělý golf, oběd jako od maminky a sleva 41%, nejen to vás čeká na osmnáctce v Alfrédově. Dopřejte si toto dokonalé spojení kterýkoliv den v týdnu, jen za 620 Kč.

Do konce akce zbývá
Sleva byla aktivována
již koupilo 106 zákazníků
1 050 Kč 620 Kč

V bodech

  • Jen 20 km od Plzně a 55 min od Prahy si můžete vychutnat jedinečnou golfovou atmosféru a skvělou kuchyni v golfovém klubu Alfrédov.
  • Vyražte si s kamarády či partnery, kterýkoliv den v týdnu až do konce října 2011 a získáte slevu 41% na fee + oběd na osmnáctijamkovém golfovém hřišti v Alfrédově.
  • Voucher obsahuje green fee 18 jamek a oběd - výběr z denní nabídky bez nápojů.

Podmínky

  • Minimální celkový počet voucherů k aktivaci slevy = 15 ks
  • Počet voucherů na osobu neomezen
  • Vouchery mohou využít pouze hráči s golfovým osvědčením (min. HCP 54)
  • Expirace voucherů 31.10. 2011
  • V hodnotě poukazu nejsou zahrnuty nápoje.
  • Využítí voucherů kdykoliv od pondělí do neděle. Předem je nutné rezervovat teetime.

Golf Club Alfredov_fairway Golf Alfredov Golf Alfredov panorama

Další informace

GOLF CLUB ALFRÉDOV (GCAL)

Klub byl založen v roce 1999. V první fázi bylo 2.září 2000 otevřeno devítijamkové hřiště par 72 – jedno z nejdelších v České republice. V roce 2008 jsme otevřeli kompletních plně zavlažovaných 18 jamek.

Jestliže první devítka prověří spíše délku vašich ran, druhá otestuje především vaší taktickou vyzrálost, technickou dokonalost a psychickou odolnost. Je krásně modelována mezi vodními plochami a na hráče čeká několik rybníků, kolem kterých je většina jamek na druhé devítce vedena

Co pověstná třešínka na dortu? Nejlepší ránu je dobré si schovat na nejhezčí jamku hřiště, jamku č.18. Tento par 3 prověří srdce každého hráče, neboť hrajete ránu z cca 110 metrů přes rybník na poloostrovní green. Ten je umístěn přímo před venkovní terasou restaurace, takže se při dobré ráně dočkáte i zaslouženého potlesku od relaxujících golfistů.

Resort je snadno dostupný nejen z Plzně /20km po dálnici D5 Praha-Rozvadov,exit 107/ ale díky dálničnímu obchvatu i z Prahy, kdy cesta ze západního okraje trvá 55 min až do resortu a pouze 3 km nejedete po dálnici.
Resort Alfrédov je výborně dostupný také pro hráče z přilehlých okresních měst /Tachov, Domažlice, Klatovy/.

Hosté si pochvalují zejména příznivé ceny, domácí kuchyni a přátelskou atmosféru.

Hotel
Pro naše návštěvníky,kteří u nás chtějí strávit golfový víkend nebo dovolenou nabízí resort ubytování v jedenácti pokojích ( 25 lůžek ) přímo v hotelu na hřišti. Vybavenost pokojů odpovídá úrovni 3 *.
Je možné využít placených služeb ve vedlejším hotelu Wellnes, kde lze zregenerovat ve velkoryse zařízeném wellnes s několika saunami, infra saunou, římskou párou, výřivkou či masážemi.

Další možnosti vyžití:

Veřejné hřiště Public
V resortu se nachází veřejné hřiště pro negolfisty, které je přístupné zdarma. Hřiště má 6 jamek dlouhých i 150m, greeny nejsou založené a pouze se stříhají na nižší výšku.

Wellness
Je možné využít placených služeb ve vedlejším hotelu Wellness, kde lze zregenerovat ve velkoryse zařízeném wellness centru s několika saunami, infra saunou, římskou párou, výřivkou či masážemi.

Cykloturistika

Klášter Kladruby - národní památka, cca 7 min autem


Kontakt:

Alfrédov –Golf s.r.o
Kostelec 96
349 62
www.gcal.cz


Sdílet stránku

Dnešní akce

3 200 Kč 1 950 Kč Detail

Golf Hodkovičky: 4x 9 jamek se slevou 39%


Vaše komentáře

Celkem jsme Vám již ušetřili

34 854 831 Kč

Aktuality e-mailem

Chcete být informováni o nových slevách? Přihlašte Váš e-mail k odběru novinek.

Golfové Hry - Vyberte si prodloužený víkend nebo golfovou dovolenou!

Golfové slevy

Golfové Slevy přináší hráčům další možnost, jak ještě více ušetřit. Společně najdeme více zájemců o nabízená green fee a využijeme množstevní slevu, kterou v takové případě hřiště poskytne. Tento systém slev je ověřený v různých oblastech podnikání a nyní je připraven také pro hráče golfu.

Více o Golfových slevách

Provozovatel služby

Golf Europe s.r.o.
Ostrovského 36A
150 00 Praha 5
info@golfoveslevy.cz
tel: 602 172 104

Online platby zajišťuje

PayU